Skip to content Skip to footer

LC Waikiki’ye 7 ödül birden

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, sosyal sorumluluk ve pazarlama alanlarındaki projeleriyle 7 ödüle birden layık görüldü. Pazarlama dünyasının en prestijli yarışmalarından The Hammers Awards’ta 6 kategoride ödül kazanan LC Waikiki, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde ise engellilere yönelik LCW Limitless projesiyle ödüllendirildi.

LC Waikiki, Altın Pusula ve The Hammers’tan 7 ödülle döndü. 21. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması’nda Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama kategorisinde LCW Limitless projesi ile Altın Pusula’ya layık görülen LC Waikiki, The Hammers Awards’da ise 2 Altın, 3 Gümüş ve 1 Bronz ödül kazandı.

LC Waikiki, pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan The Hammers Awards’da “En İyi Teknoloji Odaklı Marka Deneyimi Ekibi” ve “Giyim ve Aksesuar Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” kategorilerinde Altın, “En İyi Metaverse Takımı”, “En İyi PR Takımı”, “Optimum Bütçe ile Harikalar Yaratanlar” kategorilerinde Gümüş, “Engelsiz Yaşam Alanında En İyi Ekip” kategorisinde ise Bronz ödül kazandı.

LCW Limitless’a Toplamda 3 Ödül

LC Waikiki’ye Altın Pusula kazandıran ve The Hammers Awards’da hem Engelsiz Yaşam Alanında En İyi Ekip hem de En İyi PR Takımı ödüllerini toplayan LCW Limitless projesi, engelli bireylere yönelik farkındalık yaratmak üzere kurgulandı. Limitless koleksiyonu, engelli bireylerin iç görüleriyle, giyinme esnasında yaşanan sorunları odağa alarak, her bir parçası farklı fonksiyonel özelliklere sahip olacak şekilde tasarlandı. Koleksiyona limitleri kaldırma fikrinden yola çıkarak “Limitless” ismi verildi.  “Sen İstersen Limit Yok” söylemiyle hayata geçirilen koleksiyon ile dezavantajlı bireylerin gündelik hayatta giyimleriyle kendilerini daha özgüvenli hissetmelerini sağlamak amaçlandı.

LCW Limitless koleksiyonuyla elde edilen bu başarı, LC Waikiki’nin toplumsal sorumluluğa ve sürdürülebilirlik anlayışına olan bağlılığını ve “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” vizyonunu yansıtıyor.

Her projede bin bir emek var

The Hammers’ta LC Waikiki’ye En İyi Teknoloji Odaklı Marka kategorisinde Altın ödül kazandıran proje, lcwaikiki.com’un yapay zekâ destekli kişiselleştirilmiş stil danışmanı Elsiva oldu. Giyim ve Aksesuar Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı kategorisinde LC Waikiki Var İyi ki! İletişim Platformu ipi göğüsleyerek Altın Hammers’a ulaştı.

LC Waikiki, En İyi Metaverse Takımı kategorisinde LC Waikiki Metastore projesiyle, En iyi PR Takımı kategorisinde LCW Limitless’la ve Optimum Bütçe ile Harikalar Yaratanlar kategorisinde Biz Çoook Çocuk Büyüttük’le Gümüş ödül alırken markanın Engelsiz Yaşam Alanında En İyi Ekip kategorisinde Bronz ödüle layık görülmesini yine LCW Limitless sağladı.