Skip to content Skip to footer

LCW Home, Anneler Günü’nde baharın zarafetini evlerinizde yaşatacak

LC Waikiki’nin ev ve yaşam ürünleri markası LCW Home, Anneler Günü’nde ilhamını doğanın zarafetinden alan bir koleksiyon hazırladı. Baharın tazeliğini ve romantizmini evlere taşıyan LCW Home, sakura çiçeklerinin zarif dansından ilham alarak, annelerin kalplerini ısıtacak çok özel bir koleksiyon sunuyor.

LCW Home Anneler Günü koleksiyonu, pembe ve beyazın sıcaklığı ile soft mintin huzur veren tonlarını buluşturuyor. Romantik renklerin kusursuz uyumuyla tasarlanan ürünlerde, sakura çiçeklerinin zarafeti ve ağacının büyüleyici silüeti desenlerde canlanıyor. Güzellik ve yeniden doğuşu temsil eden sakura çiçeklerinin romantizminden beslenen bu koleksiyon, annelere duyulan sevgiyi ifade etmenin en zarif yolunu sunuyor.

Doğanın güzelliğiyle bütünleşen bu özel koleksiyon annelerin zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun

geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Nevresim takımları, pike setleri ve havlular gibi yumuşak dokulu tekstil ürünleri en iyisini hak eden tüm annelerin favorisi olmaya aday. Baharın huzur verici etkisini seven anneler için çiçek baskılı tabak setleri, salata kaseleri, cam sunumluklar ve bardak takımları anne eli değmiş sofralara renk katıyor. Evlerinde doğal bir atmosfer seven anneler için pastel renkleriyle göz alan peçete, runner, masa örtüsü gibi daha zarif ve düzenli bir görünüm sağlayan ürünler sofraların şıklığını tamamlıyor. Kahve molasını daha keyifli hale getirmeyi seven anneler için baharın canlı renk renklerinden ilham alan kahve fincan setleri de annelere keyifli bir kahve deneyimi sunuyor.

Paylaştığınız anların değerini taçlandıracak bu koleksiyon, zarif tasarımları ve romantik renkleriyle annelerimizin kalplerini ısıtacak ve onlara unutulmaz bir Anneler Günü deneyimi sunacak. Annenize vereceğiniz birbirinden güzel hediyeler LC Waikiki, LCW Home mağazaları ve lcwaikiki.com’da sizi bekliyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel