Skip to content Skip to footer

LCWAIKIKI, NTS Danışmanlık projesi Siirt Park AVM’de yenilendi

Kiralaması NTS Danışmanlık  ve Yatırımı Üçyol A.Ş tarafından yapılan Siirt’in gözde alışveriş merkezi Siirt Park AVM’de güçlü marka karmasında yer alan lider markalarından, moda perakende sektörünün lideri LCWAIKIKI yeni yılın ilk günlerini yenilenen mağaza konsepti ile karşıladı.

NTS Danışmanlık Siirt PArk AVM LCW 02

Yeni nesil alışveriş ve mağazacılık anlayışıyla modern ve rafine mimari konseptiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için LCWAIKIKI Siirt Park AVM’de yenilendi.

NTS Danışmanlık Siirt PArk AVM LCW 03

1988 yılında Fransız asıllı üç ortak tarafından kurulan LCWAIKIKI, 1997 yılında bir Türk markası haline geldi. “İyi giyinmek herkesin hakkı” inancından hareketle modayı ulaşılabilir fiyatlara sunmayı hedefleyen LCWAIKIKI, 2004 yılından bu yana Türkiye’de tüm giyim kategorilerinde pazar lideri durumunda.

NTS Danışmanlık Siirt PArk AVM LCW 04

4 kıtada, 54 ülkede, 16 ürün kategorisi ile Dünyanın birçok noktasını gezen, trend takip sistemleriyle son trendleri yakından takip eden, alanında uzman tasarım ekibi ile yılda 87 bin adet ürün tasarlayan geniş ürün yelpazesine sahip. Teknolojinin moda için kullanımına önem veriyor, yenilikçi bakış açısı, estetik ve çevik yaklaşımları ortaya koyuyor.

NTS Danışmanlık Siirt PArk AVM LCW 05

İyi giyinmek herkesin hakkı inancı ile hareket eden, farklı giyim tarzlarına hitap eden 26 farklı persona için ayrı alt markalar ve koleksiyonlar hazırlıyor. Milyonlarca tüketicinin severek satın aldığı kıyafetleri özenle üreterek mağazalarında satışa sunuyor.

NTS Danışmanlık Siirt PArk AVM LCW 06

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli katma değer sağlayan Türkiye’nin lider markaların yer aldığı, Siirt halkının rahatça zaman geçirip, alışveriş yaptıkları Siirt Park AVM, bölgenin cazibe merkezi olmuştur.

NTS Danışmanlık Siirt PArk AVM LCW 07

16.500 metrekare toplam kiralanabilir alana sahip olan Siirt Park AVM’de hizmet veren bazı markalar ise şunlardır; LCWAIKIKI, LCW DREAM, LCW KİDS, MİGROS, STARBUCKS, KIĞİLİ, BOYNER OUTLET, BOYNER POP-UP, FLO, MAVİ, PAULMARK, PENTİ, WATSONS, REEDER, MADAME COCO, TOYZZ SHOP,  BURGER KING, USTA PİDECİ, POPEYES, SBARRO, ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ, U.S POLO, KARACA, TAVUK DÜNYASI,  YALIN AYAK, SİİRT PARK FİT, SEVİL YÖRESEL ÜRÜNLER, MAD PARFÜM, VIP LOUNGE, SAİD HALİM EFENDİ, ARMİNE, ALVİNA, MİSERRA, LOCA, CİNE BİG SİNEMA,  FATMA’NIN MUTFAĞI, JOY TANTUNİ ayrıca bölgenin en büyük E-BEBEK mağazasıyla birlikte, ilk ve en büyük eğlence dünyası “PLAY PLANET” 4 bin 500 metrekare eğlence alanı ile Siirt Park AVM’de!

NTS Danışmanlık Siirt PArk AVM LCW 08

LCWAIKIKI, NTS Danışmanlık projesi Siirt Park AVM’de yenilendi - Perakende.org