Skip to content Skip to footer

Lee ve Wrangler’ın yeni mağazası İstanbul Havalimanı’nda açıldı

Zamansız tasarımları ve kusursuz fit uzmanlığıyla adından söz ettiren denim markaları Lee ve Wrangler, İstanbul Havalimanı dış hatlarda açılan yeni mağazasını tanıtıyor.

Köklü mirasını yenilikçi tasarımlarla sentezleyen efsanevi Lee ve ikonik Wrangler, İstanbul Havalimanı dış hatlarda açılan yeni mağazasını denim tutkunlarıyla buluşturuyor. İstanbul Havalimanı dış hatların F9-05 ve F9-07A olarak nitelendirilen mahallelerinin birleşim noktasında yer alan Lee ve Wrangler mağazası, yaklaşık 300 m2’lik geniş alana yayılan ve markaların 200 yıllık köklü geçmişini gözler önüne seren konseptiyle kapılarını açtı. Her iki markanın tarihinde büyük önem taşıyan olayların ve kuruluş hikayesinin infografik duvar resimleriyle yansıtıldığı mağaza, modern ve şık dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Geri dönüştürülmüş denim kumaşlarla tasarlanan duvar panosu, mağaza içinde göze çarpan diğer detaylar arasında yerini alıyor.

Türkiye’nin farklı noktalarında tüketiciyle buluşan Lee ve Wrangler, İstanbul Havalimanı’nıyla birlikte 40 mağazaya ulaşmış olmanın gururunu yaşıyor. Lee ve Wrangler ürünlerini, Lee ve Wrangler mağazalarında, lee.com.tr ve wrangler.com.tr ve bayi satış noktalarında keşfetmeye davetlisiniz!