Skip to content Skip to footer

LES BENJAMINS Adana’da ilk pop-up mağazasını açtı

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan LES BENJAMINS, Adana’daki ilk pop-up mağazasını ESAS 01 BURDA AVM’de açtı. 

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası LES BENJAMINS, Adana’daki ilk mağazasını Esas 01 Burda AVM’de açtı. Markanın kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın’ın liderliğinde, ilham dolu koleksiyonlarıyla dikkat çeken marka, Adana’nın moda sahnesine yepyeni bir soluk getiriyor.

Seyhan’daki AVM’nin zemin katında bulunan pop-up mağaza, markanın lüks sokak giyimindeki iddiasını en etkileyici şekilde yansıtıyor. Bünyamin Aydın’ın kreatif yönlendirmesiyle tasarlanan yeni mağaza, LES BENJAMINS’in kültürel zenginliğini ve sokak modasındaki benzersiz konumunu sevenleriyle buluşturuyor.

LES BENJAMINS, 29 Mart’ta açılan Adana’daki özel mağazasında, markanın özüne sadık kalarak tasarlanan bu özel alanda, öne çıkan koleksiyonlarını sergiliyor. İlkbahar Yaz 2024 “Kısmet Voyage East to West” koleksiyonu sofistike konforuyla göz kamaştırırken, “Essentials 8.0” koleksiyonu sade ve işlevsel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda, “Classics Collection”daki zarif detaylar ve çantalar ile takılar gibi şık aksesuarlar, moda tutkunlarını Adana’da bekliyor. Koleksiyonlardaki zengin renk paleti, dokular ve tasarım detayları, LES BENJAMINS’in DNA’sını ve yenilikçi yaklaşımını vurguluyor.

LES BENJAMINS Adana mağazası, özel koleksiyonları ve sofistike tasarımıyla birlikte markanın karakteristik dokunuşunu şehre taşıyarak, Adana’nın moda sahnesine yeni bir soluk getiriyor.

LES BENJAMINS Adana’da ilk pop-up mağazasını açtı - Perakende.org