Skip to content Skip to footer

Les Benjamins Ankara’da ilk mağazasını açtı

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan LES BENJAMINS Ankara’daki ilk mağazasını Kent Park AVM’de açtı. 

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası LES BENJAMINS, Ankara’daki ilk mağazasını Kent Park AVM’de açtı. Markanın kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın‘ın öncülüğünde ilham dolu koleksiyonları ile dikkat çeken marka, Ankara’nın moda sahnesine yepyeni bir soluk getirecek.

Ankara’daki ilk mağazası olan Kent Park AVM içerisinde 505 metrekarelik mağaza, markanın lüks sokak giyimindeki iddiasını en etkileyici şekilde yansıtıyor. Bünyamin Aydın’ın kreatif yönlendirmesiyle tasarlanan yeni mağaza, LES BENJAMINS’in kültürel zenginliği ve sokak modasındaki benzersiz konumunu başkentle buluşturuyor.

Bünaymin Aydın, markanın karakteristik tasarım anlayışını vurgulayan Ankara mağazası için “Ankara’nın özel olmasını istedik çünkü oradaki Les Benjamins topluluğumuzun önemini biliyoruz. Ayrıca VeYasin gibi uzun süredir birçok projede birlikte çalıştığımız sanatçılara da ev sahipliği yapacak. Ankara’nın Les Benjamins için çok önemli bir konuma sahip olduğunu düşünüyorum.” dedi. Sofistike konfor ve özgünlüğü bir araya getiren mağazanın iç tasarımı markanın koleksiyonlarına ve konseptine paralele kalıp aynı zamanda kendine has özellikleriyle öne çıkacak şekilde LES BENJAMINS’in uzun süreli mimari ortağı FOOD NYC’den Dong-Ping Wong tarafından tasarlandı. Dong-Ping Wong, LES BENJAMINS Kentpark mağazasının hareketin merkezinde bir deneyim sunduğunu vurguluyor. Paslanmaz çelik duvarlar ve kıvrımlı masalar, misafirleri mağazanın büyülü dünyasına davet ederken, ahşap kapısıyla giriş yaptığınız odası özel bir mola sunarak unutulmaz bir alışveriş deneyimi vadediyor. Bünyamin Aydın, bu benzersiz mağazanın markanın çok kültürlü evrenini yansıtarak, Dong Ping Wong’un tasarımıyla eşsiz bir estetik bütünlük oluşturduğunun altını çiziyor Les Benjamins Kentpark, Ankara Kent Park AVM’de açılan bu mağaza ile kendine has özellikleri ve çağdaş tasarım anlayışıyla dikkat çekerken, moda severler ve kreatif insanların buluşmasına ve yaratıcı sinerjilerini paylaşabileceği özel bir mekâna ev sahipliği yapıyor.

Les Benjamins Ankarada ilk magazasini acti

LES BENJAMINS, Ankara’da açtığı bu özel mağazayla, markanın DNA’sına uyumlu olarak tasarlanan 505 metrekarelik bir alanda, markanın imzasını taşıyan öne çıkan koleksiyonlar sergileniyor. Sonbahar Kış 2023 “First Wave” koleksiyonundaki cesur tasarımlar, “Essentials 7.0” koleksiyonundaki sofistike konfor ve “Classics Collection”daki zarif detaylar, başkentte moda tutkunlarını bekliyor. Koleksiyonlardaki renk paleti, dokular ve tasarım detayları, LES BENJAMINS’in DNA’sını ve yenilikçi yaklaşımını vurguluyor.

LES BENJAMINS Ankara mağazası, şehre özgü özel koleksiyonları, sofistike tasarımı ve markanın karakteristik dokunuşunu bir araya getirerek, Ankara’nın moda sahnesine heyecan katıyor. Başkentin sokak modasını yeniden tanımlayacak bu mağaza, markanın güçlü varlığını ve benzersiz tasarım estetiğini İstanbul Nişantaşı flagship, Akasya AVM, Bağdat Caddesi, İzmir Alsancak, Dubai Mall of Emirates’te konumlanan mağazaları ve Zorlu Center pop-up mağazasından sonra bir kez daha kanıtlıyor.