Skip to content Skip to footer

Lezzeti, peyniri, malzemesi bolsa Domino’s’tur !

Ustalıkla hazırladığı pizzalarını Türkiye’nin 80 iline yayılmış şubeleriyle en batıdan en doğuya ulaştıran Domino’s, fırsatı da lezzeti de bol yeni kampanyasını duyurdu. Domino’s, 17 Nisan itibariyle Beklemeden Gel Al’da geçerli olacak kampanya ile ikonik lezzeti Bol Malzemos’u, ete doyuran Bol Etli’yi ve kokusuyla mest eden Bol Sucuksever’i orta boyda 100 TL’den başlayan cazip mi cazip fiyatlarla sunuyor. 

Mahallenin pizzacısı Domino’s, lezzeti bol pizzalarıyla her anı güzelleştirme vaadini sürdürüyor. “Bol” temasıyla yeni kampanyasını başlatan Domino’s, 12 malzemeli ikonik lezzeti Bol Malzemos’un yanı sıra ete doyuran Bol Etli ve Bol Sucuksever’i orta boyda 100 TL’den başlayan fiyatlarla pizza tutkunlarıyla buluşturuyor. Domino’s uygulaması veya web sitesi üzerinden verilen siparişi belirlediğiniz restorandan gidip almanızı sağlayan Beklemeden Gel Al’da 17 Nisan itibariyle başlayan kampanya, günün her anına değer katacak!

Menüde 30 çeşit pizza, 25 çeşit pizza dışı ürün var

Tüm ürünlerini 245 derecelik fırınlarda, el değmeden, taze hamurla,   ISO22000 gıda güvenliği sertifikasyonuyla hazırlayan Domino’s, lezzeti bol pizzalarında gerçek mozarella peyniri, katkı maddesi içermeyen domatesten üretilen pizza sosu ve yerel  tarım  malzemeleri kullanıyor. Domino’s, her damak tadına hitap eden 30 çeşit pizzası ve 25 çeşit pizza dışı ürünüyle Türkiye’nin çeşidi en bol menüsüne sahip pizza markası konumunda.

Kampanya filmi yayında

Kreatif çalışmaları Senfonico tarafından gerçekleştirilen kampanya filmini TV’de ve dijital mecralarda yayına alan Domino’s, yeni filminde “Peyniri Bol, Malzemesi Bol, Lezzeti Bol” vurgusuyla iştah açıyor. Açıkhava mecralarında da aynı temayla Domino’s tutkunlarına gülümseyen marka, kampanyaya TikTok influencer’larını da dahil ediyor ve eğlenceli içeriklerle takipçilerine Domino’s lezzetlerini anlatıyor.