Skip to content Skip to footer

Lezzetin PizzaLazza Hali: LezzetZa

Türkiye’nin en büyük yerli pizza markası PizzaLazza, yenilikçi ürünü LezzetZa’yı tüketicileriyle buluşturdu. Lezzetin PizzaLazza hali LezzetZa’lar, çeşitlilik ve yenilik arayan pizza severlere 6 farklı seçenek sunuyor.

Türkiye’nin en büyük yerli zincir pizza markası PizzaLazza, günlük açılan taze hamuru üzerinde güvenilir ve helal sertifikalı ürünlerle hazırladığı ürün portföyünü, 6 farklı seçenekle sunulan LezzetZa’ları ile daha da genişletti.

Lezzetin PizzaLazza hali LezzetZa’lar, farklı damak tatları ve tercihlere yönelik alternatiflerle sunuluyor. Pizza mutfağından yenilik ve çeşitlilik bekleyen pizza sevdalıları, istedikleri lezzetlerin PizzaLazza halini, nefiz LezzetZa’larda buluyor.

LezzetZa’lar, Farklı Damak Tatlarına Uygun Lezzetlerin PizzaLazza Halini Sunuyor

Sebze ağırlıklı beslenmeyi tercih edenler için hazırlanan LezzetZa ‘Sebze Seven’ yeşil biber, domates, siyah zeytin, mantar içeriğiyle sunulurken; pizza mutfağının en sevilen üçlüsü sosis, mantar, mısır, LezzetZa ‘Favori Üçlü’ için bir araya geliyor. Sucuk olsun benim olsun diyenler, sucuk ve mısırla hazırlanan LezzetZa ‘Sucuk Mısır Partisi’ ile gününü gün ederken; keyfimin kahyası zeytin ister diyenler için de siyah zeytin, salam, mısır ve mantarla LezzetZa ‘Keyfim’ seçeneğinde buluşuyor.

LezzetZa ‘Kampüs’, salam, sosis, mısır lezzetlerini bir araya getiriyor; ben klasikçiyim diyenlere de mozzarella peyniri ve pizza sosundan oluşan klasik Margarita içeriğiyle LezzetZa ‘Margarita’ sunuluyor.

Lezzete Uygun Fiyatla Erişim

Lezzetin PizzaLazza hali LezzetZa’lar, pizza sevdalılarının gönlünü 6 farklı lezzet seçeneğinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da fethediyor.

Tüm LezzetZa seçenekleri paket serviste 39,99 ve Gel Al serviste ise 29,99 TRY fiyatlarla sunuluyor.

Bunun yanı sıra PizzaLazza, içecek partneri Pepsi eşliğinde özel LezzetZa fırsatları da sunuyor. Çoklu tüketim tercih eden pizza sevdalıları, paket serviste 2 Lezzetza ve bir litrelik Pepsi Max için sadece 99,99; 3 Lezzetza bir litrelik Pepsi Max için de 134,99 TRY ödüyorlar.