Skip to content Skip to footer

Liderlerden DNA’nın ilk etkinliğine büyük ilgi

Alkaş Grup’un dijital etkinlik ve sektörel içerik platformu DNA (Digital Network Alkaş) tarafından organize edilen “Afet Sonrası Lider Zihni” etkinliği 22 Mart 2023 tarihinde HAN Spaces Piyalepaşa’da gerçekleştirildi.

DNA platformuna özel kapalı grup olarak gerçekleştirilen ve liderlerin katıldığı yılın ilk etkinliğinde, London School of Mind Kurucusu Uzman Dr. Kerem Dündar Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin ardından liderlerin yol haritası, çalışanlarıyla olan ilişkilerin yönetilmesi gibi konuları masaya yatırdı. Uzman Dr. Kerem Dündar’ın liderler için hazırladığı interaktif sunum katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Etkinliğe TAMPF Yönetim Kurulu Başkanı Alp Önder Özpamukçu, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emine Erdem,  Caffè Nero Türkiye CEO’su Ahmet Yanıkoğlu, Pegasus Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet T. Nane, Penti CEO’su Mert Karaibrahimoğlu, Vispera CEO’su Prof. Dr. Aytül Erçil, Fütürist ve Girişimci Alphan Manas ve Polat Holding CEO’su Kaan Yücel ve Inveon Kurucu Ortağı ve CEO’su Yomi Kastro gibi perakendeden gayrimenkule enerjiden finansa farklı sektörlerden yönetim kurulu başkanları, CEO’lar ve firma sahipleri katılım sağladı.