Skip to content Skip to footer

Lipton Ice Tea ve Krispy Kreme işbirliği ilhamını Çilek Aşkı’ndan alıyor

 Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo’nun içecek grubu markalarından Lipton Ice Tea, Türkiye’de İş Gıda çatısı altında faaliyet gösteren dünyaca ünlü donat markası Krispy Kreme ile yaza özel lezzet dolu bir iş birliğine imza attı.

Lipton Ice Tea, yaz aylarının en sevilen meyvelerinden çileğin muhteşem tadını yeşil çayla buluşturarak hazırladığı yaza özel ürünü ‘Çilek Aşkı’ ile benzersiz bir tat sunarken; Krispy Kreme ile iş birliği yaparak lezzeti katlıyor. Üzeri çilek kaplamalı Strawberry Glazed ve içi çilek dolgulu Strawberry Kreme Filled donatlarıyla sevenlerine damakları şımartacak bir deneyim vadeden Krispy Kreme’in eşsiz lezzetleri, Ice Tea ve donat tutkunlarını unutulmaz bir lezzet yolculuğuna davet ediyor.

PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Kıdemli Direktörü Aslı Önder; “Lipton Ice Tea’nin başarısının temelinde tüketicilere daima yepyeni, keyifli ve lezzetli deneyimler yaşatmaya odaklanmamız bulunuyor. Krispy Kreme ile yeni iş birliğimiz bu yaklaşımımızın somut bir sonucu. Çilek lezzetini sevenler bu şekilde soğuk çayı ve donatı birlikte tatma olanağına kavuşarak unutamayacakları bir deneyim ve keyif yaşayacaklar. Tüketicilere yeni lezzetler ve yenilikçi iş birlikleri sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi

İş birliği kapsamında mutluluklarını dile getiren Krispy Kreme Pazarlama Müdürü Semih Özkaplan; “Lipton Ice Tea ile yapmış olduğumuz bu kıymetli iş birliği kapsamında ürettiğimiz donatlarımızın sevenlerimiz tarafından çok beğenileceğine eminiz. Krispy Kreme olarak her yıl birbirinden farklı çok fazla ürün çeşidimiz oluyor. Çilek aşkının da bu yıl en çok tercih edilen ve dikkat çeken donatlarımızdan olacağına inanıyoruz” dedi.

Lipton Ice Tea ve Krispy Kreme’in yaza özel enfes tatları, tüm Krispy Kreme mağazalarında ve online kanallarda sevenlerini bekliyor.