Skip to content Skip to footer

Little Caesars Pizza Espor Akademisi yeni dönem başvuruları başladı

Little Caesars Pizza Espor akademisi PUBG Mobile: Future Stars heyecanı başlıyor

Little Caesars Pizza’nın, Türkiye’nin ilk profesyonel espor kulübü İstanbul Wildcats Espor Kulübü iş birliğinde hayata geçirdiği Little Caesars Pizza Espor Akademisi yeni dönem başvurularını almaya başladı. PUBG MOBILE: Future Stars temasıyla başlayan akademi programı esporcuları çok yönlü olarak desteklemeyi ve espor alanının gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Her zevke hitap eden pizzalarıyla paylaşma duygusunu artıran Little Caesars, Türkiye’nin ilk profesyonel espor kulübü İstanbul Wildcats Espor Kulübü iş birliğiyle 2022 yılında hayata geçirdiği Little Caesars Pizza Espor Akademisi’nin yeni dönem kayıtları için başvuru sürecini başlattı.

Espor alanının saygınlığı için çalışıyoruz

Little Caesars Pizza Espor Akademisi PUBG MOBILE: Future Stars ile ilgili bilgi veren Çelebi Gıda A. Ş. ve Little Caesars CMO’su Pelin Çiftçioğlu, “Espor alanında gençlerin yanında yer almak marka stratejimizin ayrılmaz parçalarından biri haline geldi. Geçtiğimiz sene tamamlanan eğitim ve sertifika sürecinde, akademik desteğin esporculara yarattığı faydayı somut olarak gördük. Genç arkadaşlarımızın fiziksel, mental ve duygusal olarak destek görerek hem daha iyi hissettiklerini hem de yüksek performans gösterdiklerini analiz ettik. Daha da önemlisi yeni nesil için değerli bir konuda, akademik destek verme motivasyonuyla hareket ettik. Bu nedenle oyuna devam diyoruz ve akademimizin Türkiye espor ekosisteminin kalitesini ve saygınlığını artırması için yeni dönemi heyecanla açıyoruz” dedi.

Akademik destekle gelişim

İlk mezunlarını 2022 yılında veren Little Caesars Pizza Espor Akademisi’nde bu yıl yeni dönemde; espor oyununa dair makro taktikler, mikro stratejiler yanında temel konular; doğru oturuş teknikleri, mouse, klavye, monitör konumlandırma, antrenman frekans ve teknikleri öğretiliyor. Müfredatta, oyun tekniklerinin yansıra esporcunun fiziksel ve mental yapısını ideal seviyeye taşımayı hedefleyen eğitimler (psikoloji, etik, bedensel) yer alıyor. Little Caesars yöneticilerinin sürpriz katılımlarıyla zenginleşen akademide, esporcunun temsil ettiği kulübü, sponsorları ve en önemlisi kişisel markasını ve kariyerini doğru yönetmesi gibi konular da kapsamlı olarak işleniyor.

Little Caesars Pizza Espor Akademisi 16 kişiyle derse başlayacak

Başvuruları 17-30 Temmuz arası tamamlanacak olan Little Caesars Pizza Espor Akademisi PUBG MOBILE: Future Stars, ön eleme sürecinin de 6 Ağustos’ta tamamlanmasının ardından 7 Ağustos’ta online olarak 3 hafta sürecek eğitime başlayacak. Programa temel oyun bilgisine sahip, 14 yaş üstü, Platin 1 ve üstü liglerde mücadele eden maksimum 16 kişi kabul edilecek. Eğitimlerde katılımcılar, bir turnuva ağacına yerleştirilerek observerların (gözlemci) gözetiminde maçlar yapacaklar.

Eğitimler ücretsiz ve online olarak İstanbul Wildcats PUBG MOBILE Koçu, Menajerleri, Kulüp Fizyoterapisti ve Psikoloğu, Little Caesars Pizza Pazarlama Departmanı Ekibi tarafından verilecek. Eğitim sonunda katılımcılar Little Caesars Pizza Espor Akademisi’ne özel bir sertifika alacaklar.

Little Caesars Pizza hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresi, İstanbul Wildcats Espor Kulübü hakkında daha fazla bilgi için www.istanbulwildcats.com ziyaret edebilir.

Little Caesars Pizza Espor Akademisi yeni dönem başvuruları başladı - Perakende.org