Skip to content Skip to footer

Little Caesars Türkiye’ye Altın Lider Ödülleri 2022’den iki büyük ödül

” Yılın CEO’su ve CMO’su ödülleri Little Caesars’a ”

İş Dünyasının en prestijli liderlik ödülü olarak görülen, 2022’nin en iyi 50 CEO’su, CHRO’su ve CMO’sunun belli olduğu ‘Altın Lider Ödülleri’ sahiplerini buldu. Çalışanların ve paydaşların oylarıyla belirlenen sıralamada Little Caesars Türkiye CEO’su Banu Arıduru en beğenilen CEO Ödülü’nü alırken, Little Caesars Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu da en beğenilen CMO ödülüne layık bulundu.

Dünya çapındaki pizza endüstrisinin en büyük pizza zincirlerinden biri olan Little Caesars’ın Türkiye operasyonu başarılı adımlarla büyümeyi sürdürüyor. Little Caesars Türkiye, gıda sektöründeki istikrarlı büyümesinin yanısıra, liderlik ve pazarlama alanlarındaki başarısıyla da öne çıkıyor. Son olarak 2022’nin En Beğenilen 50 CEO’su, En Beğenilen 50 CMO’su ve En Beğenilen 50 CHRO’sunun belirlendiği ‘Altın Lider Ödülleri’nde Little Caesars Türkiye CEO’su Banu Arıduru en Beğenilen CEO Ödülü’ne, Little Caesars Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu ise en Beğenilen CMO ödülüne layık görüldü.

Yılın CEO’su Banu Arıduru

“Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri” olarak kabul edilen Altın Lider Ödülleri 2022’de En Beğenilen CEO ödülünü alan Çelebi Gıda A.Ş. ve Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, başta Little Caesars Türkiye çalışanları olmak üzere tüm paydaşlara teşekkür etti. Arıduru, sektörün zorlu bir dönemden geçtiğini belirterek, “Şirket olarak özellikle son üç yılda çok önemli başarılara imza artık, tedarik zincirimizi iyi yönetip, teknolojik alt yapımız sayesinde tüm yeni satış kanallarına hızla entegre olduk, dijital tarafta fark yaratarak pek çok ödüllü işe imza attık. Bugün ve gelecekte; ‘yaratıcı zekânın ödüllendirildiği, teknolojiyi iyi kullanan, sürekli öğrenen, evrene saygılı, esnek organizasyonlar kurmak biz liderlerin en önemli görevi. Bu görevin bilinci ve bu ödülün motivasyonu ile 2023’ün heyecan verici bir yıl olacağına inanıyorum” dedi.

Yılın CMO’su Pelin Çiftçioğlu

2022’nin En Beğenilen CMO ödülüne layık bulunan Little Caesars Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu da ödülü tüm ekip arkadaşları adına aldığını belirterek, “Gelişmenin sırrı kendi kabuğunu zorlamak, başarının sırrı ise birbirine güvenen bir ekiptir. Bu ödülü getiren en önemli etken de Little Caesars ekibinin ve tüm paydaşlarının beraber yarattığı sinerji, takımdaşlık ve işlerine olan sevgi ve inançtır” ifadelerini kullandı.

46 bin kişi oy kullandı

Organizasyonu KREA M.I.C.E. tarafından yapılan ‘Altın Lider Ödülleri’, iş dünyası çalışanlarının tekil oyu ile katıldığı oylama sonucunda yapılan sıralamaya göre veriliyor. 2022 ödüllerinde 46 bin oy kullanıldı ve en fazla oy alan liderler, farklı kategorilerde ilk 50’ye girerek 2022’in Altın Lideri sıralamasında yer aldılar. Little Caesars Türkiye CEO’su Banu Arıduru ve Little Caesars Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu bu sıralamada en yüksek oyu alarak Yılın CEO’su ve Yılın CMO’su unvanını aldılar.

Little Caesars Türkiye’ye Altın Lider Ödülleri 2022’den iki büyük ödül - Perakende.org