Skip to content Skip to footer

L’Oréal Paris ile cildinize yaz geliyor

Yaz mevsimi her sene olduğu gibi deniz, kum ve güneşin enerjisiyle dolu dolu geçerken, bu kez geçtiğimiz senelerden farklı olarak cildimize de yaz geliyor! Dünyanın 1 numaralı güzellik markası L’Oréal Paris, Ağustos ayı boyunca Çeşme Boheme Beach’te yaza damgasını vuran çok yüksek korumalı yüz güneş kremiyle deniz ve güneş tutkunlarının yanında yer alıyor. Her zaman olduğu gibi güçlü bilimsel içerikleriyle ses getiren L’Oréal Paris, ay sonunda Boheme Beach’te ilk yüz güneş kremi lansmanını da gerçekleştirecek.

Güzellik trendlerine yön veren L’Oréal Paris, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiği sponsorluk projesiyle 2023 yaz sezonuna imzasını atıyor. L’Oréal Paris, Ağustos ayı boyunca Çeşme Boheme Beach’te yer alan özel alanında, etkili ve çok yüksek korumalı formüle sahip yüz güneş kremini kullanıcılarla buluşturuyor. Tüketiciler, plajın ve denizin keyfini L’Oréal Paris ürünleriyle tamamlıyor. Alanda, özel güneş kremi otomat makinesinden uygulama noktasına, deneme boy ürünlerden cankurtaran kulesine, tasarım sörf tahtalarından fotoğraf çekilme alanlarına kadar tüketiciye en doğru noktadan dokunan birçok inovatif deneyim alanı da bulunuyor. İmza attığı ses getiren işlerle sektöre yön veren marka, ilk kez gerçekleştirdiği projeyle bu sezon da adından çokça bahsettireceğe benziyor.

L’Oréal Paris, sezon finalini çok yüksek korumalı ve eğlenceli lansman ile yapacak

L’Oréal Paris, sezonun finalini ise 24-26 Ağustos tarihleri arasında düzenleyeceği çok yüksek eğlenceli etkinlik ile yapacak. Güzellik ve bakım dünyasından tanınmış influencer’ların katılımıyla iki gün sürecek etkinlikte, yılın en heyecan verici lansmanlarından Revitalift Clinical Çok Yüksek Korumalı Güneş Kremi tanıtım buluşması gerçekleştirilecek. Yeni yüz güneş kremi ile yepyeni bir kategoriye; güneş kategorisine giriş yapan ikonik marka, ev sahipliği yapacağı beach günü ve özel workshop’larla konukların cildini tüm gün Çok Yüksek Korumalı Güneş Kremi ile korurken güne renk katan hediyeler de verecek. Etkinlikte katılımcılar, kurulan alanları deneyimleyecek ve eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecek.

Revitalift Clinical Çok Yüksek Korumalı Güneş Kremi ile cildinize yaz gelsin

Yeni Revitalift Clinical Çok Yüksek Korumalı Güneş Kremi, süper hafif dokusu ile görünmez UV koruması sunuyor. Yağlı his bırakmayan süper hafif formülünün yanı sıra suya ve tere dayanıklı yapısıyla öne çıkan güneş kremi; beyaz iz bırakmıyor ve görünmez koruma sağlıyor. C vitamini içerikli Revitalift Clinical Çok Yüksek Korumalı Güneş Kremi, mükemmel bir makyaj bazı olarak da dikkat çekiyor.