Skip to content Skip to footer

LORİS Frequence K-122 ile günün her saati zarif ve büyüleyici

Çarpıcı notları ve ürün çeşitliliğiyle binlerce kişinin ruhuna dokunan LORİS; Frequence serisindeki kokularıyla farklılaşmayı sürdürüyor. Oriental serisinin en çarpıcı yeni ürünlerinden K-122, büyüleyici kokusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kadınların feminen yönünü ortaya çıkaran koku, vanilya ve gülün zarif birlikteliğiyle baş döndürücü bir deneyim sunuyor.

Parfüm ve kişisel bakım ürünleriyle Türkiye’den dünyaya yayılan LORİS, ürün yelpazesine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Avrupa Birliği standartlarına uygun, pazardaki en kaliteli hammaddelerle kadınlar için özel olarak Frequence Oriental’ı tasarlayan LORİS, özenle seçtiği notalarla büyüleyici bir hikâye anlatıyor. Oriental koku ailesinin en çarpıcı parfümlerinden biri olarak öne çıkan yeni K-122 ise sıra dışı kokusuyla dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor.

Günün her saati büyüleyici bir koku deneyimi

Özgür ve enerjik bir ruhu temsil eden Frequence Oriental serisi, içerdiği çiçek ve meyve notalarıyla tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz benzersiz bir deneyim sunuyor. Serinin en yeni ürünü K-122 ise vanilya ve gülün zarif birlikteliğini yansıtıyor. Sandal ağacı ve kehribarın muhteşem uyumu ile derinlik ve zenginlik katılan koku, baştan çıkarıcı ve sıcak karakteriyle öne çıkıyor. Davetler, özel buluşmalar, yaz gecesi partileri ve ofis günleri için ideal olan parfüm; portakal çiçeğinin hafif ve taze dokunuşları ile benzersiz ve unutulmaz bir imza haline geliyor. Özel formülasyonu ile daha uzun süre kalıcı ve yoğun bir etki sunan Frequence Oriental K-122, bu sayede günün her saati büyüleyici bir iz bırakmanızı sağlıyor.

 

LORİS Frequence K-122 ile günün her saati zarif ve büyüleyici - Perakende.org