Skip to content Skip to footer

Lovely makyaj ürünleri ile doğal ve çekici görünüm

Lovely ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Lovely ürünleriyle güzelliğinize güzellik katın! Göz alıcı bir görünüm için Lovely Subject Me Işıltılı Far Paleti’ni, sağlıklı ve bakımlı görünen dudaklar için Lovely Grape ve Mint Dudak Yağları’nı, canlı bir cilt için Lovely High School Crush Blusher Stick Allık’ı ve doğal bronzluk için Lovely High School Star Bronzer’i keşfedin.

Lovely Grape Dudak Yağı / 74,95 TL
Lovely Grape Dudak yağı ile sağlıklı ve bakımlı görünen dudaklar! Jojoba yağı ve doğal kristaller ile formüle edilen Lovely Grape Dudak yağı, dudaklarınızı besleyerek nemlendirilmesi yardımcı olur.

Lovely Mint Dudak Yağı / 74,95 TL
Lovely Mint Dudak Yağı ile parlak dudaklar! Lovely Mint Dudak Yağı, doğal içeriği ile dudaklarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olurken aynı zamanda doğal bir parlaklık kazandırır.

Lovely Subject Me Işıltılı Far Paleti / 129,90 TL
Lovely Subject Me Işıltılı Far Paleti ile büyüleyici göz makyajları! Lovely Subject Me Işıltılı Far Paleti, ışıltılı holografik renkleri ve yoğun parlaklık veren eşsiz formülasyonu ile çarpıcı bir göz makyajları için vazgeçilmeziniz olmaya aday! Pembe alt tonlu 3 farklı ışıltılı renk içeren Lovely Subject Me Işıltılı Far Paleti ile gözlerinizi ortaya çıkarın!

Lovely High School Crush Blusher Stick Allık / 99,95 TL
Lovely High School Crush Blusher Stick Allık ile daha parlak ve daha sağlıklı bir cilt görünümü! Lovely High School Crush Blusher Stick Allık, kremsi yapısı ve zengin pigmentasyonu ile cildinizde daha canlı bir görünüm etkisi sağlar.

Lovely High School Star Bronzer / 149,90 TL
Lovely High School Star Bronzer ile doğal bronzluğun keyfini çıkarın! Lovely High School Star Bronzer, yumuşak ve kadife dokusuyla cildinizde doğal bir bronzluk sağlamaya yardımcı olur. Lovely High School Star Bronzer, yüz ve vücut için kullanıma uygundur.

**Belirtilen fiyatlar Nisan güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Lovely makyaj ürünleri ile doğal ve çekici görünüm - Perakende.org