Skip to content Skip to footer

M1 Adana’da Babalar Günü’nde dans şenliği

M1 Adana AVM’nin “Babalar Günü” düzenlediği müthiş şovlar, eğlenceli workshop’lar ve süper sürprizlerle dolu Dans Şenliği büyük ilgi gördü.

M1 Adana Alışveriş Merkezi’nin, açıldığı günden bu yana düzenlediği özel günlere yönelik etkinlikleri bu yıl da 18 Haziran Pazar Günü’ne denk gelen Babalar Günü’nde onlarca dans tutkununu bir araya getirdi. Zengin ve renkli içeriği ile ziyaretçilerden büyük beğeni ve takdir alan Dans Şenliği; müthiş şovlar, eğlenceli workshop’lar ve süper sürprizlerle dolu dansın bütün enerjisini gelen ziyaretçilere yaşattı.

Alışveriş merkezinin açık havadaki etkinlik alanında 18:30’da düzenlenen etkinlik yüzlerce dans tutkununu bir araya getirdi. “Of Dans Academy” ve “La Noche Dans Academy” katkılarıyla düzenlenen etkinlerde Salsa Solo, Couple ve Grup Gösterileri, Sirtaki, Modern Danslar, Kpop ve Hiphop grup dans gösterileri, bale gösterileri özellikle gençler tarafından yüksek katılım ve coşkuyla izlendi. Babalar Günü nedeniyle ayrıca babalar ve çocuklarının birlikte katıldıkları workshop etkinlikleri de büyük ilgi gördü.

M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz: “M1 Adana AVM olarak her yıl özel günlerde ziyaretçilerim ile gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde “Babalar Günü” de hiç unutmadığımız günlerden biri. Bu yıl dans içerikli etkinliklerimiz ve babalar, çocuklar ile düzenlediğimiz workshop etkinlikleri de hem genç babalar hem de deneyimli babalar için de dolu dolu yaşandı. Etkinliklerimize ilgi gösteren coşkuyla katılan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.  “dedi.