Skip to content Skip to footer

M1 Konya AVM’deki Adidas mağazası yenilendi

Geniş marka karmasıyla Konya ve çevresi için önemli bir yaşam merkezi konumunda yer alan, Fiba Commercial Properties yönetimindeki M1 Konya AVM, yenilenen mağazalarıyla tüketicilerine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. M1 Konya AVM’de bulunan Adidas, yenilenen mağazası ve yeni yüzüyle ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Spor giyim ve ayakkabı alanındaki öncü markalardan biri olan Adidas, M1 Konya AVM’deki mağazasını modern ve şık bir şekilde yeniledi. Yaklaşık 235 m2’lik bir alanda müşterilerine hizmet veren mağaza, Fiba CP’nin yönetim faaliyetlerini yürüttüğü M1 Konya AVM’de yeniden kapılarını açtı.

Yenilenen Adidas mağazası, spor tutkunlarına daha geniş bir ürün yelpazesi, şık tasarımlar ve konforlu alışveriş alanları sunmak amacıyla tasarlandı. Yenilikçi iç mekan düzenlemeleri, markanın özgün tarzını yansıtarak müşterilere benzersiz bir alışveriş atmosferi yaşatacak.

Misafirlerine alışverişi ve eğlenceyi hep bir arada sunan M1 Konya Alışveriş Merkezi, giyimden teknolojiye, marketten beyaz eşyaya kadar geniş marka karmasının yanında Konya’da gün boyu güzel vakit geçirmek ve zamanı dolu dolu yaşamak isteyenlerin adresi olmaya devam ediyor.