Skip to content Skip to footer

M1 Konya AVM’deki bubble perisi balon gösterisi çocukları büyüleyecek

Düzenlediği etkinliklerle çocukların ve çocuklu ailelerin gözdesi olan M1 Konya AVM, 18 Haziran Pazar günü ‘Bubble Perisi Balon Gösterisi’ne ev sahipliği yapacak.

Misafirlerine alışverişi ve eğlenceyi bir arada sunan M1 Konya Alışveriş Merkezi, çocukları büyüleyen eşsiz bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 18 Haziran’da gerçekleşecek olan Bubble Perisi Balon Gösterisi, çocuklara unutulmaz bir deneyim sunmak için iki seans halinde düzenlenecek.

Bubble Perisi, eğlence dolu ve renkli bir dünyanın kapılarını açmaya geliyor. Bu büyülü gösteri, balonların sihirli bir şekilde şekillendirilip yükseltilmesiyle oluşan şaşırtıcı görüntülerle dolu. Çocuklar, muhteşem renklerle süslenmiş devasa balonlardan oluşan bir labirentte keyifli bir yolculuğa çıkacaklar. Bubble Perisi’nin sihirli dokunuşuyla balonlar, çocukların içine girdiği bir dünyanın parçası haline gelecek.

18 Haziran’da iki seans olarak gerçekleşecek Bubble Perisi Balon Gösterisi’nin ilk seansı saat 14:00’da ikinci seansı ise saat 16:00’da tüm çocuklar için ücretsiz olarak gerçekleşecek.