Skip to content Skip to footer

M1 Konya AVM’deki Deichmann yenilendi

Geniş marka karmasıyla Konya ve çevresi için önemli bir yaşam merkezi konumunda yer alan, Fiba Commercial Properties yönetimindeki M1 Konya AVM, yenilenen mağazalarıyla tüketicilerine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. M1 Konya AVM’de yer alan Deichman mağazası, 24 Ağustos’tan itibaren yenilenen mağazası ve yeni yüzüyle ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Avrupa’nın en büyük perakende ayakkabı zinciri Deichmann, M1 Konya AVM’deki mağazasını modern ve şık bir şekilde yeniledi. Toplamda 461 m2’lik bir alanda müşterilerine hizmet veren mağaza 24 Ağustos’ta Fiba CP’nin yönetim faaliyetlerini yürüttüğü M1 Konya AVM’de yeniden kapılarını açtı.

1692952937 IMG 20230824 WA0015

Yenilenen mağaza, şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren koleksiyonlarıyla ayakkabı tutkunlarını bekliyor. Her yaş ve tarza uygun geniş ürün seçenekleriyle Deichmann, moda tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Misafirlerine alışverişi ve eğlenceyi hep bir arada sunan M1 Konya Alışveriş Merkezi, giyimden teknolojiye, marketten beyaz eşyaya kadar geniş marka karmasının yanında Konya’da gün boyu güzel vakit geçirmek ve zamanı dolu dolu yaşamak isteyenlerin adresi olmaya devam ediyor.

M1 Konya AVM’deki Deichmann yenilendi - Perakende.org