Skip to content Skip to footer

M1 Konya AVM’ye Enerji Yönetimi Sertifikası

Geniş marka karmasıyla Konya ve çevresi için önemli bir yaşam merkezi konumunda bulunan, Fiba Commercial Properties yönetimindeki M1 Konya AVM, çevre dostu ve sürdürülebilir uygulamalarıyla ön plana çıkarak Kalitest tarafından verilen Enerji Yönetimi Sertifikası’na layık görüldü. 

Tüm sektör ve paydaşlarına sürdürülebilir, yenilikçi ve fark yaratan çözümler sunan Fiba CP’nin yönetim faaliyetlerini gerçekleştirdiği M1 Konya AVM, modern alışveriş deneyimi sunmasının yanı sıra çevresel etkileri en aza indirgeme ve enerji verimliliği konusundaki kararlılığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kalitest’in sıkı denetim ve kriterlerine uygun şekilde enerji yönetimi alanında üstün başarı gösteren M1 Konya AVM, uygulanmakta olan enerji yönetimi sisteminin ISO 50001:2018 standartlarına uygunluğu kapsamında ‘Enerji Yönetimi Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

1701932027 IMG 20231204 WA0013

Kalitest’in Enerji Yönetimi Sertifikası, enerji tüketiminin etkin bir şekilde yönetilmesi, çevreye duyarlı yaklaşımların benimsenmesi ve sürdürülebilirlik prensiplerinin uygulanmasını vurguluyor. M1 Konya AVM, bu sertifika ile çevreye duyarlı politikalarıyla öne çıkarak sektörde dikkat çekiyor.

M1 Konya AVM’nin Kalitest’ten aldığı bu prestijli sertifika, alışveriş merkezinin çevreye duyarlı yaklaşımını ve sürdürülebilirlik vizyonunu destekleyerek, bölgeye ve topluma olan taahhüdünü bir kez daha gösteriyor.