Skip to content Skip to footer

Machka kadınının kış stiline yenilikçi bir dokunuş

Zarif ve sofistike tasarımları, üst düzey el işçiliğiyle bir araya getiren Machka Sonbahar/Kış Koleksiyonu, Influencer Ecem Oltulu, Selin Yağcıoğlu ve Sima Tarkan gibi gençlerin radarında olan stil ikonlarıyla modaya yenilikçi bir hava getiriyor.

Yüksek yaşam zevkine sahip Machka kadınının kış stiline güncelleme getiren Machka Sonbahar/Kış Koleksiyonu, stilleriyle ilham veren, dinamik üç kadının sunumuyla #machkaışıltısı’na feminen görünümlerle değer katıyor.

Işıltılı, zamansız ve incelikli detayların ön plana çıktığı koleksiyonda farklı ton ve stilleri kusursuz kalıplarla buluşturan tasarımlar; Influencer Ecem Oltulu, Selin Yağcıoğlu ve Sima Tarkan’ın yorumuyla stilde en uç noktayı gözler önüne seriyor. Dinamik ama bir o kadar detaylı, ışıltılı ama bir o kadar zamansız Machka 2023-24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, yeniliği arayan kadının tarzını yansıtıyor.

İnce el işçiliğini ön plana çıkaran tasarımlar ve zamansız şıklığın yansıması Machka 2023-24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu keşfetmek için MACHKA mağazalarına ve www.machka.com.tr’ye ve mobil uygulamamıza davetlisiniz.