Skip to content Skip to footer

Magnum ile hazzın kapıları 2 Porsche Taycan’a açılıyor

Haz tutkunlarının yeni hediyeleri; 2 Porsche Taycan 200.000 TL. değerinde 30 Magnum Card 

Türkiye’nin merakla beklenen ve heyecanla takip edilen çekilişinde, en özel hediyeleri 20 yıldan bu yana haz tutkunlarıyla paylaşan Magnum, bu yıl yeni ürün inovasyonları Magnum Euphoria ve Magnum Chill dünyasını yansıtan kampanyasıyla haz yolculuğuna çıkarıyor.

Magnum haz peşinde koşanları, Magnum Euphoria ve Magnum Chill renklerinde, 2 Porsche Taycan ve 2 ayda bir olmak üzere her biri 200.000 TL değerinde 30 Magnum Card hediyeleri ile buluşturuyor.

Magnum’un her yıl heyecanla beklenen haz dolu kampanyası, 20. yılında da hız kesmeden devam ediyor. “Haz Peşindeysen” mottosuyla yola çıkan Magnum, yeni Magnum Euphoria ve Magnum Chill kampanyasını yayına alırken, milyonların heyecanla beklediği hediyelerini de açıkladı.

Magnum’la çıkılan yolculukta her ısırık, başka bir haz modunun kapısını açıyor. 

Reklam filmi, Porsche Taycan’a varacak olan Magnum Ekspres’in tren yolculuğuyla başlıyor. Filmde Magnum, kendinle baş başa olmanın hazzı ve yoğun çikolatayla Chill, her anı dolu dolu yaşamanın hazzı ve çarpıcı sorbeyle Euphoria ile hissettiğin moda uygun haz yolculuğuna davet ediyor. Hazzın kapıları yeni Magnum Euphoria ve Magnum Chill renklerinde 2 Porsche Taycan’a açılıyor. Ayrıca, 2 ayda bir olmak üzere her biri 200.000 TL değerinde 30 Magnum Card haz tutkunlarıyla buluşuyor. Kampanyaya katılım, 30 Eylül 2024’e kadar, çubuklardaki şifreyle 2992, www.magnum.com.tr, Algida ile Kazan veya Magnum uygulamasından yapılabiliyor.

Çekimleri İzmir, Tuz Gölü ve İstanbul’da gerçekleşen reklam filmi, MullenLowe İstanbul imzası taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Riders Film’den Wolfberg oturuyor.