Skip to content Skip to footer

Manisa Meydan AVM’de Özsüt lezzetleri ile alışverişe tatlı bir mola

Özsüt, 85. yılında Türkiye’nin dört bir yanında büyümeye devam ediyor. İkinci kez Manisalılar ile buluşan Özsüt, bu kez alışveriş merkezi ziyaretçilerine leziz molalar verdirecek.  Kentin en işlek bölgesinde çok yakın bir zaman içinde faaliyete başlayan Meydan AVM içinde konumlanan Özsüt’ün yeni mağazası, kahvaltıdan akşam yemeğine, sütlü tatlı ve pastalardan çay saatine uzanan geniş menüsüyle, gününde her saatinde keyifli atmosferinde lezzet şöleni yaşatıyor.

Bu yıl 85. yaşını kutlayan Özsüt’ün yeni lezzet durağı Manisa oldu. Özsüt’ü ikinci kez Manisalılar ile buluşturan yeni mağazası “Manisa’nın yeni meydanı” mottosu ile çok yakın zaman içinde hayata geçirilen Meydan AVM içerisinde yer alıyor.

Premium konseptte misafirlerini ağırlamaya başlayan Özsüt Manisa Meydan AVM mağazası, şık dekorlu açık ve kapalı alanlarıyla günün her saatinde lezzet tutkunlarına eşlik ediyor. Menüsünde yer alan tüm lezzetlerini misafirlerin beğenisine sunan Özsüt, alametifarikası sütlü tatlıların yanı sıra, şerbetli tatlılardan birbirinden enfes pastalara, kahvaltı seçeneklerinden yumuşacık pancakelere, tereyağlı su böreğinden dünyaca ünlü Pasta Şefi Karim Bourgi tarifiyle hazırlanan kruvasanlara, tadına doyulmaz ekmekli lezzetlerden ev yapımı makarna ve pizzalara kadar pek çok alternatif ile alışveriş merkezi ziyaretçilerine leziz molalar verdirecek.

Özsüt Manisa Meydan AVM Şubesi
Adres: Uncubozköy 5515 Sok. No:39 Yunus Emre / MANİSA