Skip to content Skip to footer

Marshall yeni reklamında Ustamburada uygulamasını tanıttı

Türkiye’nin lider boya markalarından Marshall, bugün Ustamburada uygulamasını tanıttığı reklam filmini yayına aldı. Yeni reklamında Ustamburada uygulaması ile yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyen kullanıcılarla sertifikalı boya ustalarını buluşturduğunu aktaran marka, bu uygulama sayesinde müşterilerinin hayatını kolaylaştırdığını vurguluyor.

Türkiye’de 69 yıldır küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katan Marshall, Ustamburada uygulamasını yeni reklam filmi ile duyurdu. Türkiye’nin lider boya markalarından Marshall, yeni reklamında yaşam ortamlarını boyatmak isteyen müşterilerle işinin ehli ustaları buluşturduğuna dikkat çekiyor.

Marshall, yaşadığı mekanları güzelleştirmek isteyen fakat nereden başlayacağını bilemeyen müşterilerine yeni reklamıyla “Ustamburada ile o işlerin artık bir kolayı var” diye sesleniyor. Evini boyamak isteyenlerin bu uygulamadan gör&boya teknolojisiyle hem evinde istedikleri renkleri deneyerek boyalarını seçebileceklerini hem de sertifikalı binlerce ustaya hızlıca ulaşabileceklerini vurgulayan film, Marshall’ın müşterilerinin hayatını kolaylaştırdığına ve yaşam alanlarını renklerle kolayca dönüştürebileceğine odaklanıyor.