Skip to content Skip to footer

Max Level birinci yaşını kutladı, bayram coşkusu zirveye ulaştı

Anadolu’nun en yeni ve en kapsamlı aile ve çocuk eğlence merkezi Max Level’ın birinci yaşının da kutlandığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Next Level AVM’de şölene dönüştü…

Başkentin gözde alışveriş merkezlerinden Next Level Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda renkli etkinliklere ev sahipliği yaparken, Anadolu’nun en yeni ve kapsamlı çocuk eğlence merkezi Max Level Kids’in birinci yıldönümü de coşkuyla kutlandı.

Geçen yıl 23 Nisan’da kapılarını açan ve sadece Başkentin değil, tüm Anadolu’nun gözde çocuk ve eğlence merkezi haline gelen Max Level Kids, birbirinden keyifli gösterileri ve eğlenceli sahne şovları ile birinci yaşını kutlarken, çocuklara unutulmaz bir bayram yaşattı.

İnteraktif tiyatro, illüzyon gösterisi, yüz boyama gibi etkinliklerle bayram coşkusunu yaşayan çocuklar, bando takımı, tahta bacak, jonglör ve dansçıların gösterileri eşliğinde karnaval havasını yaşarken, hep birlikte pasta keserek Max Level Kids’in birinci yaşını da kutladılar.

Ziraat İşletme Yönetimi tarafından işletilen, toplam 6.000 m2’lik devasa alanıyla Anadolu’nun en kapsamlı yeni nesil aile ve çocuk eğlence merkezi olan Max Level Kids, birinci yılını doldururken, ailelerin ve çocukların ikinci adresi haline geldi.

 “Oyundan büyük işler’’

“Oyundan büyük işler’’ sloganıyla hayata geçirilen, eğlencenin ötesinde sanatsal aktiviteleri, yaratıcı içerikleri ve farklı temalarıyla miniklerin yanı sıra ailelerin de uğrak noktası olan merkez, çocuklara farklı dünyaların kapılarını aralıyor. En yeni teknolojilerle donatılmış, uzun, titiz ve detaylı çalışmalar neticesinde kurulan Max Level Kids, yaratıcı atölye çalışmaları, çocuk gelişimini destekleyen bölüm ve kurgularıyla da çocukların eğlence yanında verimli vakit geçirmesi için çoklu imkanlar sunuyor.

Arena’da teknoloji, eğlence, macera bir arada

Max Level Kids’in açılışından sonra geçen yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını açan ve 12 yaş üstü çocukları teknoloji, eğlence ve macera ile buluşturan Max Level Arena da birbirinden farklı macera parkurları ve oyun alanları ile gençlere iyi vakit geçirebilecekleri imkanlar sunuyor. Gençler, uzun ve titiz çalışmalar sonrasında hayata geçen Arena’nın son teknolojilerle donatılmış bölüm ve kurgularıyla, eğitim ve eğlenceyi bir arada yaşıyorlar.

 

 

 

 

Max Level birinci yaşını kutladı, bayram coşkusu zirveye ulaştı - Perakende.org