Skip to content Skip to footer

Mcdodo’da 11.11 kampanyası başladı !

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, yılın en cazip kampanyalarından olan 11.11 indirimlerine başladı. LED ışıklı hızlı şarj kabloları, tablet kalemleri, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar, MagSafe kılıflar ve kablosuz şarjlı araç telefon tutacağı gibi pek çok inovatif ürünün yer aldığı www.mcdodo.com.tr ‘den 12 Kasım’a kadar yapacağınız alışverişlerde pek çok ürünü 11.11’e özel % 11 indirimli olarak alabileceksiniz.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, ihtiyaca uygun teknolojik aksesuarlar üretmeye devam ediyor. Günümüzün dijitalleşen mobil dünyasında, teknolojik aletlerin artık olmazsa olmazımız olduğunun bilinciyle hareket eden Mcdodo; USB-C hub’lar, LED ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı gibi pek çok inovatif ürünün de içinde olduğu 750’nin üzerinde aksesuar seçeneği sunuyor.

Kasım ayına özel indirimler

Marka mottosu, ‘sektördeki ihtiyaçlara kısa sürede odaklanarak çözümler geliştirmek’ olan Mcdodo, 11.11 indirimlerine özel için bir kampanyaya imza atıyor. Mcdodo’nun e-ticaret sitesi üzerinden yapılacak tüm alışverişlerde, çok sayıda ürün 11.11’e özel olarak yüzde 11 indirimli olarak satışa sunuluyor.

Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra Apple Türkiye Yetkili Satıcısı Gürgençler mağazalarında, NJoy mağazalarında; ayrıca Hepsiburada, N11 Çabuk ve Trendyol üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.