Skip to content Skip to footer

Mcdodo’nun akım göstergeli kablolarıyla hızın geldiği son noktayı test edin

Mcdodo PD hızlı şarj ve data kabloları, sıra dışı şık tasarımlarının yanı sıra dijital göstergesi ve hızlı şarj özelliği sayesinde günlük yaşamın değişmez aksesuarı olacak. 5A maksimum akım ve 100W güç ile iPhone 14’ü 30 dakikada %60 şarj eden kablolar, 1.2m uzunluğuyla da ideal bir kullanım olanağı sunuyor

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik aygıtları; yenilikçi ve dayanıklı tasarımlarla kullanıcılarına sunan Mcdodo bu kez, dijital göstergeli PD hızlı şarj kablolarıyla, sadece hız konusunda değil, tasarımda da çığır açıyor.

Kablonun telefona bağlandığı noktadaki dijital ekrandan, akım gücünü de kontrol edebildiğiniz, hızlı şarj 20W’a kadar güç transferine izin veren kabloların; Type-C’den lightning, PD, iPhone ve Type-C’ye 4 farklı bağlantı seçeneği var. Sıradan kablolar ile 30 dakikada ancak % 20 şarj olan iPhone ve diğer mobil cihazları %60 şarj eden yeni nesil kablolar, 1.2 m’lik uzunluğuyla da farklı kullanım alanlarında rahatlık sağlıyor.

Patentli akıllı MSC çipiyle, hızlı şarj esnasında oluşabilecek; aşırı şarj, yetersiz şarj, aşırı voltaj ve aşırı ısınmanın önüne geçen teknolojileriyle şarj cihazını da koruyan kablolar, 5A maksimum akım ve 100W güçle, MacBook Pro’yu 1.8 saatte tamamen şarj edebiliyor.

Estetik ve dayanıklı tasarım

Çift korumalı ve kusursuz bir parazit önleme özelliğine sahip olan Mcdodo PD hızlı şarj kabloları, sadece sunduğu hız ve mükemmel teknolojiyle değil, alışılmadık tasarımıyla da fark yaratıyor. Mcdodo’nun estetik ve dayanıklı kablo tasarımının kullanıldığı kablo, dijital ekranıyla da hem teknolojik, hem de kullanım açısından ayrıcalıklar sunuyor.

Kurulduğu 2013 yılından bu yana sektörde hızlı bir yükseliş gösteren global aksesuar markası Mcdodo, günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazlarıyla kısa süre içinde sektörün öncü markası haline geldi. Sunduğu ürünlerde kullandığı malzemenin kalitesine, tasarımının özgünlüğüne ve ürünlerin işlevsel oluşuna önem veren Mcdodo; ihtiyaca yönelik, ekonomik ve inovatif ürünleri tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.