Skip to content Skip to footer

Mcdodo’nun renkli şarj kabloları ve kulaklıkları bu yaza eğlence katacak !

Türkiye’nin mobil akseuar markası Mcdodo’nun farklı tasarım ve renklerdeki hızlı şarj kabloları ve kulaklıklarıyla, bu yazı daha da renklendirin! Sadece yüksek performansı ve son teknolojiyle donatılmış teknik özellikleri değil, tasarımı ve pastel tonlarıyla da fark yaratan kulaklık ve kablolar; bu yaz plajda, seyahatte, yolda, havaalanında tarzının en büyük tamamlayıcısı olacak…

Global mobil aksesuar markası Mcdodo, yeni nesil şarj/data kablolarıyla, 140W’lara kadar hızlı şarjı emsallerine göre çok daha dayanıklı ve estetik bir tasarımla sunuyor. Patentli ‘power off’ (otomatik kapanma) teknolojisinin yaratıcısı olan Mcdodo’nun lightning ve Type C uçlu ve dijital göstergeli yeni kabloları; telefon, tablet, bilgisayar ve daha pek çok elektronik cihazınızı 100W hızla ve ‘güvenli şekilde’ şarj etmenizi sağlıyor.

Hem renkli, hem hızlı!

Marka mottosu, ‘sektördeki ihtiyaçlara kısa sürede odaklanarak çözümler geliştirmek’ olan Mcdodo; yeni nesil data kablolarıyla mobil hayatta en büyük ihtiyaç olan hızlı şarjı dijital göstergeli ve en güvenli şekilde sunuyor. Mcdodo’nun patentli ‘power off’ teknolojisinin kullanıldığı renkli silikon tasarımlı data kabloları Type C’den Type C’ye ve Type C’den Lightning’e 2 farklı girişle sunuluyor.

Kire ve suya dayanıklı kulaklık

Mcdodo’nun Suya dayanıklı TWS Bluetooth 5.1 Dokunmatik Kablosuz kulaklıklar; 6 Saat tek kulak modunda çalma, 25 Saat şarj kutusuyla çalma süreleriyle, sadece iç açıcı renkleri ve farklı tasarımıyla değil, teknik özellikleriyle de bambaşka bir dinleme ve konuşma deneyimi sunuyor. Çevresel gürültü azaltma algoritması ile donatılan Mcdodo HP8042, kulak kanallarına uyacak ve uzun süre rahat olacak şekilde ergonomik olarak tasarlandı.

Ürün gamında araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve koruyucu camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları gibi işlevsel ürünleri bulunduran Mcdodo, ayrıca pek çok yenilikçi ve özel tasarımlı inovatif ürünü de meraklılarıyla buluşturuyor.

Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra Amazon, Hepsiburada, N11 ve Trendyol üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.

Mcdodo hızlı şarj ve data kabloları fiyat:249,90 TL-399,90 TL

Mcdodo HP 8032 kulaklık fiyat:869,90TL

Mcdodo HP8042 kulaklık fiyat: 1.569TL

Mcdodo’nun renkli şarj kabloları ve kulaklıkları bu yaza eğlence katacak ! - Perakende.org