Skip to content Skip to footer

McDonald’s Konyaaltı 10. yaşını 3 gün kutlayacak

Sürpriz etkinlikler sizi bekliyor!

McDonald’s Türkiye, Konyaaltı restoranının açılışının 10’uncu yılında misafirlerini birbirinden zevkli etkinliklerle ve sürprizlerle dolu bir kutlamaya davet ediyor. Keyifli ve lezzet dolu vakit geçirmek isteyen misafirlerini 22, 23 ve 24 Temmuz tarihlerinde Antalya-Konyaaltı restoranına bekleyen McDonald’s Türkiye, lezzetseverlere eğlence dolu 3 gün vadediyor.

Türkiye’de yaklaşık 250 restoranıyla ve 7000’e yakın çalışanıyla hizmet vererek lezzetli, kaliteli ve doyurucu ürünlerini uygun fiyatlarla misafirleriyle buluşturan McDonald’s, Konyaaltı restoranının 10. yaşını birbirinden eğlenceli etkinliklerle ve sürpriz aktivitelerle 22, 23 ve 24 Temmuz tarihlerinde kutlayacak.

Gerçekleştirilecek etkinliklerle 7’den 70’e herkes için eşsiz anılar biriktirmeyi vadeden McDonald’s Türkiye, hazırladığı dopdolu programla misafirlerine keyifli bir gün yaşatmaya hazırlanıyor.

Lezzetseverleri 10. yaş kutlamasında neler bekliyor?

Bandolu kortej etkinliğiyle Konyaaltı sahilde şölen havası yaratmayı planlayan McDonald’s Türkiye, düzenleyeceği DJ performansı eşliğinde eğlencenin doruklarda hissedileceği bir Happy Hour etkinliği düzenleyecek. Çocukların hoşça vakit geçireceği palyaçolu illüzyon gösterisi ve yüz boyama etkinliğiyle de hafızalardan silinmeyecek renkli anlara ev sahipliği yapacak Konyaaltı restoranı, sürpriz ikramlarla daha da lezzetli hale getirilecek kutlamaya tüm Antalyalıları bekliyor!