Skip to content Skip to footer

McDonald’s Türkiye ile geleceğin restoran deneyimi Kartal’da

McDonald’s Türkiye, yenilenen ve yeni açılan restoranlarıyla geleceğin restoran deneyimini sevilen lezzetleriyle sunmaya devam ediyor. Son olarak İstanbul Kartal’da açılan McDonalds’ın yeni lezzet durağı; yenilikçi dijital sipariş ekranıyla sıra beklemeden sipariş imkânı ve masaya servis hizmetini lezzet severlere sunuyor. Ayrıca yeni restoranda yer alan McCafé, lezzetli içecekleri ve seçkin tatlarla konukları karşılarken, tüm siparişler araca servis noktasından da verilebiliyor. Açılışta konuşan McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Mwaffak Kanjee, “Yenilenen konseptimizle geleceğin restoran deneyimini müşterilerimize sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu çerçevede yenilikçi dijital sipariş ekranıyla sıra beklemeden sipariş imkânı, masaya servis ve araca servis hizmeti, müşterilerimizin McDonald’s deneyimini daha da yukarı taşıyor” dedi. Açılış partisinde DJ Doğuş Çabakçor performansıyla ışık gösterileri yer aldı.

Hızlı servis sektörünün dünyadaki en değerli markası McDonald’s, Türkiye’deki restoranlarında ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. İstanbul Kartal’da yeni restoran açılışını gerçekleştiren McDonald’s geleceğin restoran deneyimini misafirlerinin hizmetine sunuyor. McDonalds’ın yeni şubesi; yenilikçi dijital sipariş ekranları sayesinde sıra beklemeden sipariş verme imkanı ve masaya servis hizmeti ile lezzet severleri bekliyor. Yeni restoranlarının yanı sıra yenilenen restoranlarında da yeni tasarımıyla ziyaretçilerini buluşturan McDonald’s, McCafé’nin yepyeni tatlı ve tostlarını da beğeniye sunuyor. Ayrıca dinamik ve hızlı yapısıyla öne çıkan McDonald’s Kartal restoranı, en lezzetli menülerini bulunduğu her noktaya taşımak isteyen müşterilerine de araca servis ile hizmet veriyor.

Açılışta kurdele kesimini gerçekleştiren McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Mwaffak Kanjee, “McDonald’s olarak yenilenen konseptimizle geleceğin restoran deneyimini müşterilerimize sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu çerçevede yenilikçi dijital sipariş ekranıyla sıra beklemeden sipariş imkânı ve masaya servis hizmeti müşterilerimizin McDonald’s deneyimini daha da yukarı taşıyor. Araca servis ile dileyenler lezzetlerimize restorana girmeden de ulaşabiliyor. Yeniliklerimizi sadece bunlarla sınırlı kalmıyor; McCafé’nin yeni tatlı ve tostları da menümüze ekleniyor. Restoranımızda gelecekten ilham alan yeniliklerimizle, yıllardır değişmeyen kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Konseptinden tasarımına, ürünlerinden hizmetine her adımında yeniliklerle kapılarını açan restoranın açılış partisinde DJ Doğuş Çabakçor’un performansı ve ışık gösterileri ile misafirler eğlence dolu anlar yaşadı.

McDonald’s Türkiye ile geleceğin restoran deneyimi Kartal’da - Perakende.org