Skip to content Skip to footer

McDonald’s Türkiye’den yeni bir restoran daha

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet sunmaya devam eden McDonald’s Türkiye, Ankara Gölbaşı’ndaki yeni restoranının açılışını gerçekleştirdi. McDonald’s’ın geleceğin restoran deneyimini lezzet severlere yaşattığı yeni konseptle kapılarını açan lezzet durağı; yenilikçi dijital sipariş ekranıyla sıra beklemeden sipariş imkânı, masaya servis hizmeti, paket servis ve araca servis hizmetlerini sunuyor. Açılışta konuşan McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Mwaffak Kanjee, “Yeni konseptimiz ve geleceğin restoran deneyimini bir araya getirdiğimiz yeni restoranımızda, sevilen McDonald’s lezzetlerini Ankaralılara sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

1690356242 IMG 4316

Dünyanın en değerli 5. markası McDonald’s, Türkiye’deki restoran sayısını artırmaya devam ediyor. Ürün içeriklerinin %98’ini yerel üreticilerden tedarik ederek Türkiye ekonomisine katkı sunan McDonald’s, 2023 yılında 7000’e yaklaşan çalışan sayısıyla istihdama olan katkılarını da sürdürüyor. Son olarak McDonald’s Türkiye’nin yeni restoran konseptiyle açılan Ankara-Gölbaşı şubesinde, geleceğin restoran deneyimi misafirlerin hizmetine sunuluyor. Yenilikçi dijital sipariş ekranıyla sıra beklemeden sipariş imkânı ve masaya servis hizmetinin yanı sıra, paket servis ve araca servis hizmetleri de Ankaralıları sevilen McDonald’s lezzetleri ile buluşturacak.

Açılışta kurdele kesimini gerçekleştiren McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Mwaffak Kanjee, “Yeni konseptimiz ve geleceğin restoran deneyimini bir araya getirdiğimiz yeni restoranımızda, sevilen McDonald’s lezzetlerini Ankaralılara sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Restoranımızda gelecekten ilham alan yeniliklerimizle, yıllardır değişmeyen kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

McDonald’s Türkiye’den yeni bir restoran daha - Perakende.org