Skip to content Skip to footer

MediaMarkt Türkiye, Cumhuriyet’in 100. yılı anısına bir reklam filmi yayınladı

Ünlü rap sanatçısı Ceza’nın yer aldığı reklam filminde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın bir gün değil, her gün kalbimizde yaşattığımız bir değer olduğu vurgulanıyor. MediaMarkt yayınladığı reklam filminde, Cumhuriyet’in kuruluş felsefesini ve modern Türkiye’nin temel değerlerini, izleyicilere etkileyici bir anlatımla aktararak toplumsal bilinci pekiştiriyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılını kutlamak için bir reklam filmi yayınladı. MediaMarkt bu özel projede, Türk rap müziğinin efsane ismi Ceza ile birlikte Cumhuriyet Bayramı’nın sadece 29 Ekim’de değil, her gün kalplerde yaşandığına dikkat çekiyor.

Reklamın görsel ve müzikal anlamdaki etkileyici birleşimi, teknolojinin evrimi ve Cumhuriyet’in bize kazandırdığı modern değerler arasındaki paralelliği öne çıkarıyor.

Reklam filminin sonunda, Ceza’nın seslendirdiği “Dün, bugün yarın… 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamanın her zaman tam zamanı!” cümleleri, izleyenlerin zihinlerinde derin bir iz bırakarak, Cumhuriyetin 100. yılının anlam ve önemini, genç nesil için unutulmaz kılma hedefiyle öne çıkıyor.

MediaMarkt’ın reklam filmini, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutlamanın her zaman tam zamanı! – YouTube adresi üzerinden izleyebilirsiniz.