Skip to content Skip to footer

MediaMarkt’tan gençlere staj fırsatı

MediaMarkt Türkiye’nin ödüllü staj programı TalentMarkt’a başvurular başladı. Perakende sektörünün dinamik dünyasında deneyim kazanmak ve kariyerinin ilk adımlarını MediaMarkt’la atmak isteyen genç yetenekler, 13 Ağustos tarihine kadar programa başvurabilecek.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, gençlerin en çok güvendiği ve tercih ettiği marka olan MediaMarkt, Türkiye’de lisans öğrencisi ve yeni mezunlara yönelik staj programı TalentMarkt’a başvuru almaya başladı. MediaMarkt’ın Pazarlama, Finans, Satınalma veya Hukuk gibi farklı departmanlarda gençlere sağladığı staj imkanı, perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen yetenekler için önemli fırsatlar sunuyor. 6 farklı aşamadan oluşan süreci başarıyla geçen gençler, aynı zamanda MediaMarkt’ın deneyimli çalışanlarından mentörlük alma fırsatı da yakalayacak.

TalentMarkt programına başvurmak isteyen gençlerde aranan özelliklerse;

  • Lisans öğrencisi veya yeni mezun olmak,
  • Açık iletişime önem vermek, takım oyuncusu olmak,
  • Dinamik ve aktif olmak,
  • Yeni bilgiler öğrenmeye heyecanlı olmak,
  • İyi derecede İngilizce bilmek,
  • Haftada en az 3 günü staja ayırabilmek.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, TalentMarkt programına 13 Ağustos tarihine kadar MediaMarkt TalentMarkt – Youthall sitesi üzerinden başvuru kabul edecek.

TalentMarkt staj programı, Toptalent tarafından düzenlenen ve yılın en iyi yetenek programının belirlendiği “TOP100 Talent Program” oylamasında, Teknoloji Perakende kategorisinde 2 yıl üst üste ödül aldı.