Skip to content Skip to footer

MediaMarkt’tan Sevgililer Günü’ne özel ‘Hediye Bulucu AI’

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Sevgililer Günü için özel olarak geliştirdiği ‘Sevgililer Günü Hediye Bulucu AI’ ile alışveriş deneyimini yapay zekayla buluşturuyor. Bu özel günü, farklı hediye seçenekleriyle zenginleştiren MediaMarkt, yapay zekayı kullanarak tüketicilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, ‘Anne AI’ ve ‘Yeni Yıl Hediye AI’ projelerinin ardından Sevgililer Günü’nde hediye seçimini kolaylaştırmak için ‘Sevgililer Günü Hediye Bulucu AI’ projesini başlattı.

‘Sevgililer Günü Hediye Bulucu AI’, MediaMarkt mağazalarında bulunan on binlerce ürünü akıllı algoritmalarla tarayarak, tüketicilerin tercih ve ihtiyaçlarına uygun hediye seçenekleri sunuyor. Yapay zekâ destekli bu asistan sayesinde kullanıcılar, sevdikleri için zevklerine ve tarzlarına uygun hediyeleri kolaylıkla bulabilecek.

Bu yenilik, MediaMarkt’ın müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve alışveriş süreçlerini teknolojiyle sürekli iyileştiren misyonunun bir parçası olarak dikkat çekiyor.

‘Sevgililer Günü Hediye Bulucu AI’ asistanını denemek isteyen tüketiciler Sevgililer Günü AI Hediye Bulucu linkini ziyaret edebilirler.