Skip to content Skip to footer

Meydan24 Alışveriş ve Yaşam Merkezi geri sayıma başladı !

Kiralama ve Yönetim Hizmetleri Mallmark tarafından gerçekleştirilen Erzincan Meydan24  7 Haziran’da gerçekleşecek açılışına hazırlanıyor..

Şehre yeni bir soluk getirecek Meydan24 Alışveriş ve Yaşam Merkezi toplam 20.000 m²  inşaat alanına ve  10.000 m² kiralanabilir alana sahip. 140.000 m² kapalı alanda 500 yataklı Devlet Hastanesi ile bütünleşik bir yapıda olan Meydan24 hasta ve hasta yakınlarının rahatça zaman geçirebileceği bir açık rekreasyon alanına da sahip.

Bölgenin ihtiyaçları ve gelir düzeyine uygun olarak kiralama kurgusu geliştirilen Meydan24, konum olarak Erzincan’ın kalbi Dörtyol Meydan’da bulunuyor. Proje; Moda, Ayakkabı, Aksesuar, Yeme-içme, Kozmetik, Ev & Dekorasyon, Teknoloji, Eğlence kategorilerinde güçlü marka karması ile şehrin yeni çekim merkezi olacak.

Ticari koşulları ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek gelirlerinin tamamı ile Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi öğrencilerine burs imkanı sağlayacak olan Meydan24 Alışveriş ve Yaşam Merkezi;  Erzincan ili için öncelikle Üniversite gençlerine tanıyacağı iş imkanları ve şehir geneli için yaratacağı yaklaşık 750 kişilik kayıtlı istihdam gücü ile şehrin yeni cazibe merkezi olarak yaz ve kış turizmine de katkı sağlayacak.

MallMark Kiralama Direktörü Yeşim Çamlıbel ‘’ Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve Erzincan Kültür ve Eğitim Derneği ile birlikte çalışarak Meydan24’ü Erzincan’ın ve ülkemizin bir değeri olarak geliştirdik. Meydan24 Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi MallMark için oldukça özel bir proje, ticari kaygılardan sıyrılarak eğitim de fırsat eşitliği yaratacak Türkiye’de ilk ve tek olan bu projenin kiralama ve yönetim süreçlerini üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. ‘’