Skip to content Skip to footer

Migros deniz market yeniden denize açıldı

Türkiye’nin 81 ilinde kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla birçok farklı kanaldan müşterileriyle buluşturan Migros, “Migros Deniz Market” ile Ege’deki adalara ve kara bağlantısı olmayan koylara ulaşmayı sürdürüyor. 45 metrelik boyu, 168 metrekarelik satış alanıyla birebir Migros mağazası formatında tasarlanan Migros Deniz Market, 3.500’den fazla ürün çeşidiyle 1 Haziran’da hizmete açıldı. Ayrıca Migros, devreye aldığı ikinci “Migros Deniz Market” ile de farklı lokasyonlarda hizmetini genişletiyor.

Migros’un yaz aylarını Ege koylarında geçiren müşterilerinin ihtiyaçlarını gerçek mağaza ortamında ve hızla karşılamak amacıyla kurduğu “Migros Deniz Market” yaz sezonunun gelmesi ile hizmete başladı. Migros’un, her noktadan ulaşılabilirlik hedefiyle sektörde bir ilk olarak hayata geçirdiği Migros Deniz Market, sezon süresince haftanın 7 günü Göcek’te bulunan adalara ve kara ulaşımı olmayan koylara hizmet götürecek.

Migros, 3500’den fazla ürün çeşidi ile süpermarketi denize taşıyor

45 metrelik uzunluğu ve 168 metrekarelik satış alanıyla süpermarketi denize taşıyan Migros Deniz Market’te paketli meyve-sebze, et ve şarküteri ürünlerinden, taptaze günlük ekmeğe, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine ve sıcak yaz günlerinin en önemli ihtiyacı olan buza kadar 3.500’den fazla ürün çeşidi satışa sunuluyor.

Keyifli bir alışveriş deneyimini deniz üzerinde de yaşamak için +90 0541 456 34 56 numarasından iletişime geçen müşterilerin mağazaya ulaşımı Migros tarafından botlarla sağlanıyor. Alışverişlerini kendileri yapma seçeneğini tercih eden müşteriler, sonrasında yeniden kendi teknelerine ulaştırılıyor.

Haftanın 7 günü müşterilerin hizmetinde 

Migros Deniz Market, özel tasarlanmış denizci kıyafetleri ve deneyimli personelleri ile ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Müşteriler, Migros Deniz Market’in botları ile mağazaya getirilerek alışverişlerini kendileri yapabiliyor. Ayrıca Migros Sanal Market üzerinden verilen siparişler müşterilerin teknelerine teslim ediliyor. En taze ürünlerin özenle seçilerek sunulduğu Migros Deniz Market’in lokasyonu, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla tam uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık takip edilebiliyor.

Mevsimine göre balık çeşitleri Migros Deniz Market müşterileriyle buluşuyor

Türkiye’nin taze balık tüketimini arttırmayı hedefleyen Migros, tekneden reyona sistemiyle temin ettiği balıkları Migros Deniz Market müşterilerine de sunuyor. Migros Deniz Market, tezgahında 15 balık ve birçok deniz mahsulü çeşidiyle en kaliteli deniz ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Migros Deniz Market’in yeni teknesi çeşitli lokasyonlarda devreye alındı

Geçtiğimiz sezon Bozburun koylarında hizmet veren ikinci Migros Deniz Market teknesi bu yıl hizmet kapsamını genişleterek Selimiye ve koylarında da 1 Haziran tarihi itibarıyla hizmet vermeye başladı. Bu yaz haftanın yedi günü Kocabahçe, Dirsekbükü, Kuzbükü, Bencik Koyu, D-Maris Koyu, Dişlice Adası’nda hizmet verecek olan tekne, 18 metrelik boyu ile tekne kara bağlantısı olmayan koylarda da hizmet veriyor.

Yeni Migros Deniz Market teknesi, 52 metrekarelik satış alanıyla 1500’den fazla ürün çeşidine sahip. Geçtiğimiz yıl devreye alınan tekneden reyona açık balık satışı yeni Migros Deniz Market’te de devreye alınırken, her yıl olduğu gibi taze meyve sebze, et ve şarküteri ürünleri ile günlük sıcak ekmek, fırın ürünleri ve pizza mamülleri de satışa sunuluyor.  +90 530 918 08 11 numarasından iletişime geçerek talepte bulunan müşterilerin mağazaya ulaşımı Migros tarafından botlarla sağlanabiliyor, sonrasında ise müşteriler yeniden kendi teknelerine ulaştırılabiliyor.