Skip to content Skip to footer

Migros ile her bütçeye uygun Anneler Günü kutlaması

Türkiye’nin 81 ilindeki müşterilerine kaliteli ürünleri, bol çeşit ve uygun fiyatlarla sunan Migros, Anneler Günü’nü avantajlı kampanyalarla karşılıyor. Parfümden makyaj malzemesine, annelerin evdeki yardımcıları elektrikli küçük ev aletlerinden en çok tercih edilen züccaciye ürünlerine, kişisel bakım ürünlerinden çiçek ve çikolataya kadar onlarca çeşit üründe birçok farklı oranda indirim uygulayan Migros, her bütçeye uygun hediye alternatifleriyle bu özel günü unutulmaz kılıyor.

Migros, Anneler Günü’nü sürpriz bir hediyeyle taçlandırmak isteyen müşterileri için onlarca ürünü birçok farklı oranda cazip indirimlerle sunuyor. Her bütçeye uygun hediye alternatifleriyle anneleri mutlu eden Migros, sunduğu avantajlı kampanyalarla hediye alışverişinde aile bütçesinin korunmasına destek oluyor.

Annelerin güzelliğine güzellik katan ürünlerde indirim fırsatı

Migros, annelerin güzelliğine güzellik katacak bakım ürünlerini büyük avantajlarla sunuyor. 10-11-12 Mayıs tarihlerinde yüz, vücut, el bakım kremleri ve losyonlar yüzde 50 indirim avantajıyla Migros raflarındaki yerini alıyor; kokusunu hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimiz için parfümler ve Maybelline, Loreal Paris, Golden Rose markalı makyaj ürünleri yüzde 50 indirimli olarak satışa sunuluyor. Saç boyaları, saç şekillendiriciler ve deodorantlar yüzde 30 indirimli olarak 10-11-12 Mayıs tarihlerinde Migros müşterilerini bekliyor.

Ayrıca, 10-11-12 Mayıs tarihlerinde şampuan ve saç kremlerinde aynı ürünün ikincisi yüzde 70 indirimli olarak satışa sunulurken şarjlı diş fırçası ve yedek başlıkları ile duş jellerinde 1 alana 1 hediye kampanyaları bulunuyor.

Annelerin pratik yardımcıları en uygun fiyatlarla Migros’ta

Züccaciye ürünlerinin en çok tercih edilen markalarından Paşabahçe, Borcam ve Lav ürünlerinde 10-13 Mayıs tarihleri arasında yüzde 40 indirim fırsatı uygulanırken porselen, seramik ve pişirme grubu mutfak gereçleri yüzde 30 indirimle raflarda yerini alıyor.

2-13 Mayıs tarihleri arasında yüzde 30 indirimli olarak müşteriyle buluşacak elektrikli kişisel bakım ürünlerinin yanında annelere mutfakta yardımcı olacak elektrikli küçük ev aletlerinde de yüzde 30 indirim geçerli olacak. Ayrıca, 11-12 Mayıs tarihlerinde Solo Plant Orkide q12 229,95 TL’den satışa sunulurken 10-11-12 mayıs tarihlerinde Xiaomı Redmi Note 13 8/256gb cep telefonu 10.399,95 TL, Xiaomi Redmi Note 13 pro 8/256gb cep telefonu ise 14.499,95 TL’lik fiyat ile müşterilerle buluşuyor.

Annelerin En Güzeline Mion Güzelliği

Kişisel bakımın yeni adresi Mion da Anneler Günü’nü mağazalarında ve uygulamasında geçerli birbirinden müthiş kampanyalar ile kutluyor. 9-12 Mayıs tarihleri arasında tüm parfüm ve vücut spreylerinde bir alana bir hediye kampanyasının yanı sıra seçili markalardaki saç boyaları %40 indirim ile raflarda yerini alıyor. 11-12 Mayıs tarihlerinde tüm cilt serumlarında bir alana bir hediye kampanyasının yanında aynı marka ojelerde bir alana bir hediye kampanyası müşterileri bekliyor.

Mion, annelerin güzelliğine güzellik katan bakım ve makyaj ürünlerinde bütçe dostu kampanyalar sunuyor. 1-12 Mayıs tarihleri arasında Maybelline markalı makyaj ürünleri, L’Oreal Paris markalı makyaj ve yüz bakım ürünleri, Golden Rose markalı makyaj ürünleri %50 indirimli, Garnier markalı yüz bakım ürünleri ise %40 indirimli olarak müşterilerle buluşuyor. Flormar markalı seçili makyaj malzemeleri ise 1-31 Mayıs tarihleri arasında %50 indirimli olarak raflarda yer alıyor. 2-13 Mayıs arasında geçerli elektrikli küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde %30 indirim de müşterileri bekliyor.

Anneler Günü’nde Migros’ta Gördüğünüze İnanın

Migros, “Gördüğünüze İnanın” kampanyası ile görenlerin gözlerine inanamayacağı fırsatları müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında 14 Mayıs tarihinde yapılacak 200 TL tutarındaki alışverişlerde 100 ml Nivea Ferahlatıcı Hydro Gel Yüz Kremi 140 TL yerine 45 TL’ye satışa sunulacak. Ayrıca, Money Bonus’lulara özel kampanyalar hız kesmeden devam ederken 10 – 15 Mayıs tarihleri arasında Migros, Macrocenter, Mion ve Migros Online kanallardan Money Bonus kart ile tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişe 100 Money Bonus hediye ediliyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel