Skip to content Skip to footer

Migros’a Brandverse Awards’ten 11 ödül

Migros, pazarlama ve iletişim alanındaki en prestijli ödüllerden olan Brandverse Awards’te 11 ödüle layık görüldü.

Migros, Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen Brandverse Awards’da 11 ödül almaya hak kazandı. Migros Sanal Market ve Migros Hemen’in “Karşı Karşıya Karşılaştır” projesiyle Film ana bölümünde E-ticaret kategorisinde Altın ödülü aldı.

Migros, ödül programı kapsamında tüm sektörlerden markaların, yıl boyunca sosyal medya performanslarının tamamen tarafsız ve veriye dayalı olarak hazırlandığı SocialBrands sosyal medya marka endeksi sonuçlarına göre verilen SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nden de Zincir Marketler kategorisinde ve “Migros Hemen Sepet Tutarı” adlı projesiyle Strateji ana bölümünde Harekete Geçiren Kampanyalar kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu.

Migros 3 gümüş ödülü de evine götürdü. Ödül alan projeleri ise şöyle: “Migros Hemen Sepet Tutarı” projesiyle Film ana bölümünde Seri Filmler ve Kısa Format kategorisinde iki adet Gümüş ödül, “Migros Sanal Market 25 Yaşında!” adlı projesiyle Film ana bölümünde Kurumsal İmaj kategorisinde Gümüş ödül.

Migros, “Kalan Tazeler Küçük Dostlarımıza – HAYTAP İş birliği” adlı projesiyle Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ana bölümünde Hayvan Hakları Projeleri kategorisinde, “Migros Aile Kulübü” ile Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ana bölümünde Nitelikli Eğitim kategorisinde, “Migros Sanal Market 25 Yaşında!” adlı projesiyle Film ana bölümünde Kısa Format kategorisinde, “Migros Balık Lansmanı İletişimi” projesiyle Film ana bölümünde Organize Perakende kategorisinde, “Migros Blockchain Meyve-Sebze Takip Programı” adlı projesiyle Craft ana bölümünde Afiş / İlan Tasarımı kategorisinde Bronz ödüle sahip oldu.