Skip to content Skip to footer

Minycenter Türkiyede ki mağaza sayısını 13’e çıkarttı

MİNYCENTER, Bursa Marka AVM ve İstanbul Akmerkez Mağazalarıyla Türkiyede ki mağaza sayısını 13’e çıkarttı

Hedef 2023 yılında 16 mağazaya ulaşmak

Minycenter, başarılı büyüme stratejisi ile 2023 yılında mağaza sayısını 16’ya çıkarmayı hedefleyerek istihdama da katkıda bulunuyor.

Tekstilden oyuncağa, bebek araç gereçten beslenme ürünlerine yüzlerce marka binlerce ürünü ve Carter’s, Oshkosh Bgosh, Boboli, Minycenter, Pan Con Chocolate, Rosalita Senoritas gibi markaları tek bir çatı altında sunan Minycenter; Bursa Marka AVM ve İstanbul Akmerkez’de açtığı yeni mağazalarıyla Türkiye’deki mağaza sayısını 13’e çıkarttı.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dan sonra açılışı gerçekleşen Bursa Marka AVM ve İstanbul Akmerkez mağazaları ile birlikte Minycenter; kendi markası ve dünya markalarından oluşan 0-6 yaş grubuna hitap eden ürün ve kategorileri ile geniş mağaza konseptinde yeni nesil ebeveynlere konforlu alışveriş imkânı sunuyor.

Bebek ve çocukların giyim, aksesuar, bakım ve banyo, oyuncak ve kitap, beslenme ve emzirme, bebek araç gereç kategorilerinde tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayan Minycenter, ebeveynlik yolculuğuna yeni çıkan anne ve babalar içinde uzman satış danışmanları eşliğinde doğru ve ihtiyaca yönelik alışveriş desteği sağlıyor.

Yeni lokasyonları ve www.minycenter.com.tr  web sitesiyle Minycenter, ebeveynlerin ve ‘Hayatın Merkezindeki Minikler ’in yanında olmaya devam ediyor.