Skip to content Skip to footer

Mobildev’den Perakende Dünyasını Yakından İlgilendiren İki Büyük Webinar!

Mobildev’ in, Ekim ayından beri 2 haftada bir düzenlediği ve 12 ay boyunca devam edeceği, “Mobildev Pazarlama Sohbetleri” webinar serisinin Nisan ayı takvimi belli oldu!

Mobildev Pazarlama Sohbetleri kapsamında bugüne kadar toplamda on bir webinar düzenlendi. Murat Erdör’ün moderatörlüğündeki webinarlara; Teknosa, Media Markt, Decathlon, Kiğılı, Greyder, Hopi, Emarsys, Binovist, Scalar Vision, RSU Bilişim ve Little Ceasers gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarında bulunan ve her biri alanında uzman isimler konuk olarak, katılımcılarla değerli bilgi ve tecrübelerini paylaştılar.

Webinarlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dev webinar serisi Nisan ayında da dopdolu bir programla, birbirinden değerli konu ve konuklarıyla devam ediyor olacak.

İşte bu ayki program:

“Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinin Ölçümü” konulu ilk webinar, 7 Nisan Cuma günü saat 14:00’te canlı yayınla gerçekleşecek. Yataş Müşteri Grup Müdürü Bahar Dinç’in katılımıyla gerçekleşecek olan bu sohbette, satış sonrası müşteri memnuniyeti konusu derinlemesine ele alınacak.

Webinara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Haber Gorseli 1000 × 630 piksel 26

 

 

 

 

 

İkinci webinarı ise 26 Nisan Cuma günü saat 14:00’te başlayacak ve “Perakende Sektöründe Dijital Pazarlama Uygulamaları” konusunu ele alacak. Desa Deri Yönetim Kurulu Üyesi Burçak Çelet’in katılımıyla gerçekleşecek bu sohbette, perakende sektöründe dijital pazarlama uygulamalarının önemini ve bu alanda başarılı olmak için nelere dikkat edilmesi gerektiği konuşulacak.

Webinara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Haber Gorseli 1000 × 630 piksel 27

 

 

 

 

 

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu her iki webinar da Mobildev’in YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak. Pazarlama dünyasına yön veren isimlerle dolu bu etkinlikler ile ilgili detaylara ulaşmak için Mobildev’i sosyal medya hesabından takip etmeyi, etkinlikleri kaçırmamak için ise mobildevtv’ye abone olarak bildirimlerinizi açmayı unutmayın!

Firma Sayfasina Git