Skip to content Skip to footer

Mobildev’den Şubat Ayında 2 Büyük Webinar

Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcı şirketleri ile iş birliği yaparak, müşterilerinin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına yönelik katma değerli servisler geliştiren Mobildev, Ekim ayında başlattığı webinar serisine, yeni yılda da hız kesmeden devam ediyor.

“Mobildev Pazarlama Sohbetleri” kapsamında bugüne kadar toplamda 8 webinar gerçekleştirildi. Murat Erdör’ ün moderatörlüğünde gerçekleşen webinarlarda, her biri alanında uzman olan birbirinden değerli konuklar katılarak, katılımcılarla bilgi ve tecrübelerini paylaştılar.

Webinarlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mobildev şubat ayında da tamamen ücretsiz sunduğu webinarlarında, sektörün önde gelen isimlerini ağırlayacak.

3 Şubat Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri” konulu webinara; Hopi Pazarlama Direktörü Yiğit Kalafatoğlu, 17 Şubat Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “Perakende Sektöründe Dijital Pazarlama Uygulamaları” konulu webinara; Desa Deri Yönetim Kurulu Üyesi Burçak Çelet konuk olacak.

Webinarlarla ilgili tüm detaylara ulaşmak için; Mobildev’ in sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve mobildevtv’ye abone olarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.