Skip to content Skip to footer

Modanın konforlu hali: Derimod

Platform topukların eski popülerliğini kazandığı şu günlerde Derimod’un yeni nesil dokunuşlar ile tasarladığı koleksiyonlarıyla çok daha yüksekleri hedefleyin!

Derimod’un yeni sezon koleksiyonlarında bulunan platformlar, stilettolar, farklı taban seçenekleri bulunan loafer’lar, ekstra uzun çizmeler, farklı topuk detaylarıyla tasarlanan bot ve çizmeler günün her saati hem şıklığınıza hem konforunuza eşlik ediyor.

Topuklu ayakkabılar kulübünün cesur üyesi platformlar, Derimod koleksiyonlarında çizmelerden botlara ve 70’lerin disko ruhuna selam gönderen farklı modellerde deri ayakkabılara kadar karşımıza çıkarak, geri dönüşünü kutluyor.

Görüntüsüne zıt bir rahatlıkta olmasına rağmen çok sık tercih edilmeyen platformlar modeller, trendler dünyasında hızlı bir çıkış yaparak bu kış sezonunda ve yeni yılda kombinlerin en gözde tamamlayıcısı oluyor.

Bu Kış Renkli Geçiyor!

Kış günlerinin gri havasına inat çizmeler Derimod’da bu sezon hiç olmadığı kadar renkleniyor.  Pembe, kırmızı, mavi, yeşil gibi renklerde ve farklı modellerdeki çizmelerin yanı sıra taşlı modeller de kış ayları ve yeni yıl kombinlerine renkli bir dokunuş ve iddialı bir ışıltı katıyor.

Derimod’un geniş ayakkabı koleksiyonları yanı sıra farklı modellerden oluşan çanta koleksiyonları ve aksesuar seçenekleri de bulunuyor.

Yeni sezon koleksiyonları Derimod mağazaları yanı sıra www.derimod.com.tr adresinde satışa sunuluyor.