Skip to content Skip to footer

Mondelēz International Türkiye’den yeni atama

Dünyanın önde gelen atıştırmalık şirketi Mondelēz International Türkiye’nin Satış Operasyonlar Müdürlüğü görevine Berkay Özdil getirildi.

2022 yılında Mondelēz International Türkiye ailesine katılan Berkay Özdil lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinde tamamladı. Yüksek lisansını EADA Business School İspanya’da Uluslararası İşletme alanında yapan Özdil, kariyerine 2011 yılında Brisa Bridgestone’da Endüstri Mühendisi olarak başladı. 2013 – 2014 yılları arasında Borusan Lojistik’teki çalışmasının ardından Özdil, yüksek lisans eğitimi döneminde 2015 yılında ACCIO İspanya’da görev yaptı. Berkay Özdil daha sonrasında Metro Cash&Carry’de ve 2018 yılında ise PepsiCo’da çeşitli departmanlarda yönetici olarak görev yaptı.

1687502898 Berkay zdil 1

2021’de Perfetti Van Melle’de İş Geliştirme Müdürü olan Özdil, kariyerine Mondelēz International Türkiye’de Satış Operasyonlar Müdürü olarak devam edecek. Berkay Özdil yeni görevinde Mondelēz International Türkiye’nin Satış Sistemleri & Teknoloji, Analitik & Raporlama ve Pazara Gidiş Modelleri ajandasına liderlik ederken, Mondelēz International Global tarafından takip edilen dijitalleşme ajandasına da katkı sağlayacak.

Mondelēz International Türkiye’den yeni atama - Perakende.org