Skip to content Skip to footer

Monster Notebook’tan ara tatile özel indirimler

Monster Notebook, ara tatile özel kampanyasıyla seçili notebook ve aksesuar ürünlerinde özel fiyatlar sunuyor.  15 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında Monster Notebook mağazalarından ve web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya, ara tatilde oyun tutkunlarını performans canavarlarıyla buluşturuyor. 

Monster Notebook, yeni nesil işlemcili seçili; Abra, Tulpar, Huma ve Semruk modellerinde geçerli kampanyayla yepyeni bir performans canavarına sahip olmak isteyenlere kaçırılmaz fırsatlar sunarken, kampanyalı tüm notebooklarda sırt çantası da hediye ediyor.

Seçili Pusat aksesuar modelleri, Monster sırt çantaları, kılıflar ve Aryond A24 Gaming Monitör’de de sürpriz indirimler sunan Monster Notebook, ara tatile renk katıyor.

Ara tatilin öne çıkan canavarları!

Oyuncuların deneyimlerini benzersiz kılan Tulpar ve Semruk model ürünlere ara tatilde özel fiyatlarla sahip olmak mümkün. Uzun pil ömrü, yüksek performans özellikleri, yapay zeka destekli teknolojilerle öne çıkan ve kesintisiz oyun oynama imkanı sunan modeller, kullanıcıların bütün ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Yüksek teknoloji özellikleriyle dikkat çeken ürün serileri, yüksek performansı her zaman her yerde yaşayabilmeye imkan tanıyor. Güçlü özellikleriyle sınırları ortadan kaldıran ürünler, oyunda yeni bir çağın kapısını aralayan ve yüzde 22’lik performans artışı sağlayan, NVIDIA® Lovelace mimarisiyle üretilen, yapay zeka destekli RTX 4070 ve RTX 4090 Max-P’le yüksek verimlilik sağlıyor. Oyunlarda ve profesyonel çalışmalarda daha gerçekçi bir deneyim elde edilmesini sağlayan NVIDIA 4050 ekran kartları da ekstra güç arayanların keyfine keyif katıyor.

Kusursuz tasarımıyla güçlü performansın temsilcisi olan Abra serisi ürünler, ara tatilde benzersiz fırsatlarla kullanıcıların karşısına çıkıyor. En yeni teknoloji özelliklerine sahip olan seri ailesi, oyunlarda maksimum performans elde edilmesini sağlıyor. Yenilenen grafik mimarisi sayesinde yüksek çözünürlükte hızlı ekran yenilenmesi, akıcı ve gerçekçi bir oyun deneyimi sunan modeller, performansın en estetik halini sunuyor.

Ömür boyu bakım garantisi ile daha uzun ömürlü 

Monster Notebook, “Ömür Boyu Ücretsiz Bakım Garantisi” kapsamında ücretsiz bakım hizmeti sunarak üstün müşteri deneyimi politikasının hakkını veriyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar, anlaşmalı kargo şirketleriyle Monster Notebook’larını ücretsiz olarak teknik servislere gönderebiliyor. Bakım hizmeti kapsamında yapılan fan, toz, klavye, ekran temizliği ve termal macun yenilemesi gibi işlemler cihazların ilk günkü performansını koruyor ve kullanım ömrünü uzatıyor. Monster Notebook, ilk 15 gün içinde koşulsuz iade sağlıyor.

Kampanya adresi: https://www.monsternotebook.com.tr/monster-karne-kampanyasi/