Skip to content Skip to footer

MR. D.I.Y 30 Ocak’ta 39’uncu mağazası ile ankaralılara merhaba dedi

Dünyanın en büyük yapı market perakendecilerinden MR. D.I.Y,  Türkiye’deki 39.’uncu, Ankara’daki ilk mağazasını Next Level AVM’de açtı…

JLL Türkiye tarafından yönetilen ve marka karmasını sürekli çeşitlendirerek ilklere de ev sahipliği yapan Next Level Alışveriş Merkezi şimdi de Ankara’ya ilk kez giren MR. D.I.Y mağazasıyla ziyaretçilerini karşılıyor. 30 Ocak’ta kapılarını açan ve dünyanın en büyük yapı market perakendecilerinden olan marka, “Daima uygun fiyat” ilkesiyle geniş ürün yelpazesi sunuyor.

Malezya, Singapur, Tayland, Brunei, Endonezya, Filipinler, Kamboçya, Hindistan, gibi ülkelerde faaliyet gösteren, geçtiğimiz yıllarda Avrupa’ya giriş olarak Türkiye’yi seçen ve İstanbul’da ilk mağazasını açan Malezyalı marka, Ankara’daki ilk mağazasını da Next Level AVM’de açtı. Tüm mağazalarında kolaylık sunarak müşterilerinin hayatlarında olumlu bir fark yaratmayı hedefleyen mağaza, açıldığı ilk günden Başkentlilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Kurulduğu 2005 yılından bu yana mağaza sayısını 2300’ün üstüne çıkaran ve  “Herkesin ihtiyacına göre daima uygun fiyat” ilkesiyle geniş ürün yelpazesi sunan MR. D.I.Y, dünya çapında en büyük yapı market perakendecileri arasında yer alıyor. Hırdavat, ev gereçleri, dekorasyon,  elektronik, kırtasiye, spor malzemeleri, oyuncak, otomotiv aksesuarları, takı, gibi çok geniş bir ürün yelpazesi ile şimdi de Ankaralıların ihtiyaçlarına uygun fiyatlarla cevap verecek olan marka, alışveriş merkezinin 2. katında yer alan 520 metrekarelik mağaza ile hizmet veriyor.