Skip to content Skip to footer

MR.D.I.Y. , NTS Danışmanlık projesi Karabük – Kares AVM’de açıldı

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Karabük – Kares AVM & OUTLET CENTER’da, “DAİMA UYGUN FİYAT” sloganıyla Dünya çapında rahat ulaşılabilir lokasyonlarda bulunan 2500’den fazla mağaza sayısıyla 18 binden fazla ürün çeşitliliğiyle 188 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Yapı Market ve Ev Gereçleri Perakendecisi, MR.D.I.Y. açıldı.

NTS Danismanlik Kares AVM Mrdiy 04

MR.D.I.Y. ilk olarak Temmuz 2005’te Kuala Lumpur, Malezya’daki Jalan Tuanku Abdul Rahman’da kapılarını açtı. Bugün, MR.D.I.Y., Malezya, Singapur, Tayland, Brunei, Endonezya, Filipinler, Kamboçya, Hindistan ve Türkiye gibi ülkelerdeki mağaza ağını genişleterek dünya çapındaki en büyük Yapı Market ve Ev Gereçleri perakendecilerinden biri haline geldi.

NTS Danismanlik Kares AVM Mrdiy 03

MR.D.I.Y. mağazaları konforlu ve sağlıklı bir aile alışveriş deneyimi sunmaktadır. MR.D.I.Y., dünya çapındaki tüm mağazalarında yıllık 188 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir.

MR.D.I.Y. mağazaları, Hırdavat, Ev Gereçleri & Dekorasyon, Elektronik, Kırtasiye & Spor Malzemeleri ve diğer (oyuncaklar, otomotiv aksesuarları, takı ve kozmetik) kategorilerden oluşan toplam 10 ana kategori olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket, “Daima uygun fiyat”sloganına sadık kalarak, çok çeşitli, kaliteli ürünler sunarak ve yenilikçi yaklaşımı ile birlikte müşterileri her zaman ilk sıraya koymaktadır.

NTS Danismanlik Kares AVM Mrdiy 02

Kares AVM & OUTLET CENTER, Karabük halkının beklenti ve ihtiyaçlarına göre yeni markaları eklemeye devam ederken kente mağaza açan ulusal markalarıyla müşteri çekimi ve memnuniyetinde önemli bir rol üstleniyor.

Kares AVM & OUTLET CENTER hem kalitesi ile hem marka karması hem de en uygun fiyatlarıyla Karabük halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Firma Sayfasina Git 1