Skip to content Skip to footer

MR.D.I.Y. , NTS Danışmanlık projesi Karabük – Kares AVM’de açılıyor

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Karabük – Kares AVM & OUTLET CENTER’da, “DAİMA UYGUN FİYAT” sloganıyla Dünya çapında rahat ulaşılabilir lokasyonlarda bulunan 2300’den fazla mağaza sayısıyla 1000m2 ortalama mağaza büyüklüğünde 18 binden fazla ürün çeşitliliğiyle 188 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Yapı Market ve Ev Gereçleri Perakendecisi, MR.D.I.Y. açılıyor.

MR.D.I.Y. ilk olarak Temmuz 2005’te Kuala Lumpur, Malezya’daki Jalan Tuanku Abdul Rahman’da kapılarını açtı. Bugün, MR.D.I.Y., Malezya, Singapur, Tayland, Brunei, Endonezya, Filipinler, Kamboçya, Hindistan ve Türkiye gibi ülkelerdeki mağaza ağını genişleterek dünya çapındaki en büyük Yapı Market ve Ev Gereçleri perakendecilerinden biri haline geldi.

NTS Danışmanlık Kares AVM 02

MR.D.I.Y. mağazaları yaklaşık ortalama 1.000m2 üzerine kurulu ve konforlu ve sağlıklı bir aile alışveriş deneyimi sunmaktadır. MR.D.I.Y., dünya çapındaki tüm mağazalarında yıllık 188 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir.
MR.D.I.Y. mağazaları, Hırdavat, Ev Gereçleri & Dekorasyon, Elektronik, Kırtasiye & Spor Malzemeleri ve diğer (oyuncaklar, otomotif aksesuarları, takı ve kozmetik) kategorilerden oluşan toplam 5 ana kategori olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket, “Daima uygun fiyat”sloganına sadık kalarak, çok çeşitli, kaliteli ürünler sunarak ve yenilikçi yaklaşımı ile birlikte müşterileri her zaman ilk sıraya koymaktadır.

NTS Danışmanlık Kares AVM 03

Kares AVM & OUTLET CENTER, Karabük halkının beklenti ve ihtiyaçlarına göre yeni markaları eklemeye devam ederken kente mağaza açan ulusal markalarıyla müşteri çekimi ve memnuniyetinde önemli bir rol üstleniyor.

Kares AVM & OUTLET CENTER hem kalitesi ile hem marka karması hem de en uygun fiyatlarıyla Karabük halkına hizmet etmeye devam ediyor.

MR.D.I.Y. , NTS Danışmanlık projesi Karabük - Kares AVM’de açılıyor - Perakende.org