Skip to content Skip to footer

MR. D.I.Y. Türkiye’deki 100 mağazasını Canpark AVM Ümraniye’de açıyor

Tüketicilerini, hayatın her alanında ihtiyaç duyulabilen ürünlerle buluşturan Ev ve Yaşam Perakendecisi MR. D.I.Y., 2021 yılında adım attığı Türkiye’de büyümeye hız kesmeden devam ediyor. MR. D.I.Y.’in 100. mağazası, Canpark AVM’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Yüzlerce Kategori Binlerce Çeşit sunan MR DIY “Daha İyisi Yok” sloganıyla perakende ağını Türkiye’nin dört bir yanında genişletiyor. Canpark AVM’de kapılarını açacak yeni MR. D.I.Y. mağazası, markanın Türkiye’de tüketicileriyle buluştuğu 100. satış noktası olacak. Bu açılışı etkinlikler ile birlikte 23 Nisan Salı günü saat 13.00’de Ümraniye Canpark AVM’de kutlayacağız.

“Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyoruz”

Türkiye’de iki buçuk yıl gibi kısa bir sürede 35 ilde 100 mağaza açmış olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten MR. D.I.Y. Türkiye COO’su Dilara Neyişçi Çağlı, “Türkiye’deki 100. mağazamızı İstanbul’da açmanın mutluluğu içerisindeyiz. Türkiye, planlarımız arasında önemli bir yer tutuyor. Avrupa’ya ilk adımı da buradan atmıştık. Türkiye’de gelişime açık bir pazar var. Bunun yanı sıra Türk tüketicisi, dekorasyona ve ev gereçlerine oldukça ilgi duyuyor. Bu da büyümemizdeki ana etkenlerden biri. Malezya’daki genel merkezimiz de şirketimizin Türkiye’de gösterdiği performanstan çok memnun. Türkiye’ye yatırım yapmaya, önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarak tüketicilerinin hayatında fark yaratan MR. D.I.Y., Türkiye’nin her köşesinde hizmete sunduğu mağazalarında evini güzelleştirmek isteyenlere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.