Skip to content Skip to footer

NetWork ile ofis stilinin imza görünümleri

Yaz ayının bittiği bu dönemde, iş ve şehir hayatına dönüşünüzü şıklık ve konforla karşılamak için NetWork 23-24 Sonbahar/Kış koleksiyonunu sunuyor. Minimalist tasarımlarıyla, şehir yaşamının enerjisini ve ikonik mimarisini yansıtan dinamik bir stil bizleri karşılıyor.

Taş rengi ve kahve tonlarındaki takımlar ve elbiseler ofis ortamınızda şıklığından ödün vermeyen kadınların gözde parçalarından oluyor. Sonbaharın renklerinden oluşan gabardin ve deri pantolonlar Network kadınının cesur ve özgüven dolu stilini yansıtıyor. Etekler miniden midiye, özgürlükçü ve özgüveni yüksek bir ruh taşıyor. Ayrıca, beyazın sade güzelliğiyle öne çıkan gömlekler sezonun en gözde parçalarından biri olarak dikkat çekiyor. NetWork zamansız tasarımlar ise stilinize keskin bir çekicilik katarken, ofiste şık görünümlere imza atmanızı sağlıyor.

NetWork erkeğine sunulan şık ve modern formlardan oluşan taş rengi takımlar ve pantolonların bir araya geldiği koleksiyon ofise dönüş stilinize eşlik ediyor.  Smart casual görünümleri benimseyen erkekler için ekrudan siyaha kadar birçok renk skalasında olan slim fit ve regular fit gömlekler hem takımlara hem de gabardin pantolonlara hem de denim pantolonlara eşlik ediyor. Non-iron gömlekler ise ütü gerektirmeyen özellikleri ile şehrin hızlı temposunda hayatınızı kolaylaştırıyor. Lacivert ve kahve tonlarındaki süet ve deri tasarım ceketler ofis ve şehir hayatına rahat ve stil sahibi katılmanıza olanak tanıyor ve modern bir görünüm sunuyor.

Ofis stilinizi tamamlayacak farklı form ve boyutlardaki çantaları, loafer ve babetleri veya daha casual görünümleri tercih edenler için geniş sneaker seçkisi sunan koleksiyonu, NetWork mağazalarında ve network.com.tr adresinde keşfedebilirsiniz.