Skip to content Skip to footer

Next Level AVM 10. yılını çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyor

Tepe Emlak tarafından yönetilen, Başkentin gözde alışveriş merkezi Next Level AVM, 10’uncu yılını kutlarken heyecanı yüksek aktivitelere de hız verdi. Konforlu alışveriş imkanı sunan mağazaları, seçkin kafe restoranları yanında ünlü sanatçıların eserlerinin sergilendiği Ziraat Bankası Çukurambar Sanat Galerisi ile ziyaretçilerini sanatla da buluşturan Alışveriş Merkezi, miniklere yönelik gerçekleştirdiği etkinliklerle çocukların ve ailelerin de gözdesi oldu.

Misafirleri için 10’uncu yıla özel birbirinden keyifli etkinlikler planlayan Next Level AVM, bu hafta sonu çok renkli görüntülere ev sahipliği yapacak. 16 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleşecek pasta kesiminin ardından yakın zamanda vizyona giren, Sonsuz Eğlence Filmi ile miniklere heyecan dolu bir serüven sunan Maşa ile Koca Ayı 16 Aralık Cumartesi ve 17 Aralık Pazar günü çocuklarla buluşacak. Ücretsiz olarak tüm çocukların katılımına açık olan etkinlikler 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde gerçekleşecek.

Koca Ayı ve Maşa’nın eğlence dolu maceralarını izleyecek olan çocuklara Max Level Kids’in büyüleyici oyun alanları da ayrı bir seçenek oluyor. En yeni teknolojilerin de kullanılarak hayata geçirildiği Max Level Oyun ve Eğlence Merkezi, eğitici ve eğlenceli, güvenli oyun alanlarıyla; konusunda uzman personelleri, doğum günü ve özel etkinlik alanları, sağlıklı yiyecek ve atıştırmalık alternatifleri, eğitici atölyeler, sanatsal aktiviteler gibi özel imkanlar sunması ile açıldığı günden bu yana Ankaralıların ilk adresi haline geldi.

Çocuklarının eğlence yanında sağlıklı gelişimini de önceleyen anne babaların haftanın her günü, günün her saati gönül rahatlığı ile çocuklarını getirebildiği merkez küçüklere yeni bir dünya sunarken, teras katta yer alan Max Level Arena da 12+ yaş grubu için hem eğitici hem de teknoloji ile iç içe olacakları, heyecan ve adrenalini yüksek eğlence olanakları sunuyor.